Bulvár

Angelina Jolie a Billy Bob Thornton se rozcházejí.

Tak – a je to tu. Hvězdný pár, který po dva roky krmí média jen samými šťastnými zprávami o hloubce a údajné neohrozitelnosti svého vztahu, se teď nejspíš rozchází. Jejich dvouleté manželství právě prodělává hlubokou krizi a výsledkem prozatím je, že manželé již dva měsíce žijí odděleně.
Excentrická kráska Angelina Jolie zvěsti o rozchodu potvrdila ve středečním rozhovoru pro US Weekly. Ačkoliv neřekla nic, co by zvědavým fanouškům osvětlilo příčiny krize, nechala se slyšet, že svého manžela viděla naposledy 3. května. „Jsem velice smutná, je to pro nás oba skutečně těžké období,“ přiznala.
Pár však v květnu adoptoval jedenáctiměsíčního kambodžského sirotka Maddoxe, čímž se situace poněkud ztěžuje. Právníci, kteří adopci dovedli do konce, se k současným milostným problémům obou manželů odmítli veřejně vyjádřit. Thorntonovi zástupci však ve středu potvrdili, že pár zůstane i nadále oddaný. Že by tedy jen běžná a především dočasná „ponorka“?
Loni v listopadu manželé zavítali do cambodianského sirotčince, kde podle svých slov „poznali malého chlapce, ke kterému cítí sounáležitost a chtějí, aby se co nejdříve stal jejich synem.“ Zmíněným chlapcem není nikdo jiný, než téměř rok starý Maddox, který u slavných manželů žije od letošního května. Tedy od doby, kdy mezi Angelinou a Billym došlo k rozkolu. Pár sice do poslední chvíle mlžil a snažil se na světlo nepropustit žádné konkrétní informace o skutečném stavu jejich soužití, zdroj blízký Angelině však potvrzuje, že mezi ní a Billym to již delší dobu není v pořádku. „Je na turné,“ odpověděla magazínu Enterntainment Tonight minulý měsíc Angelina na otázku, kde je její manžel. Spekulanti to tehdy ještě považovali za následek jejich uspěchaného života ve stylu hollywoodských hvězd. Nyní je však jasné, jak se věci mají. Jejich manželství bylo od samého počátku protkáno řadou skandálů a mnohokrát bylo nejen médii zaškatulkováno jako „perverzní, zvláštní, střelené“. Billy a Angelina si místo svatebních prstýnků pořídili zamilované tetování. Angelino rameno zdobí nápis Billy Bob, šestačtyřicetiletý zpěvák má na paži zvěčněno jméno své sexy manželky, která se loni zviditelnila hlavně jako Lara Croft ve filmové adaptaci počítačové hry Tomb Raider a letos srší erotikou ve filmu Sedmý hřích.
   
22.07.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Acinka — #1 nedaj se dohromady

  superkarma: 0 22.09.2012, 17:18:12
 2. avatar
  [4] Simba [*]

  medved: já taky ne, nijak mi to nechybí

  superkarma: 0 27.11.2003, 13:27:55
 3. avatar
  [3] medved [*]

  dobre jim tak ...neznam ani jednoho z nich

  superkarma: 0 22.07.2002, 17:25:14
 4. avatar
  [1] Acinka [*]

  No jo, je to smutný, ale stávaj se ve vztazích horší věci jenže se o nich nemluví, protože se stávají obyčejným lidem. Třeba se dají ještě dohromady a je to jen přechodná krize
  PS: Je skvělá herečka

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 22.07.2002, 09:14:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme