Bulvár

Festivalové filmy o lásce v pražském kině Dlabačov se budou v neděli promítat nejen pro vozíčkáře.

Jako součást projektu „Kino bez bariér“ realizovaného pro handicapované návštěvníky MFF v Karlových Varech proběhne tuto neděli (14. července) v kině Dlabačov v Praze 6 již druhým rokem filmový „Philip Morris Minifest“. V jeho rámci budou mít pražští vozíčkáři možnost shlédnout zajímavé filmy z letošní festivalové nabídky.
Na každé představení bude pro vozíčkáře připraveno zhruba 25 bezplatných vstupenek a míst pro vozíčkáře, včetně parkovacích míst u hotelu Pyramida. Vstupenky je možné si rezervovat v promítacím sále Dlabačov na telefonním čísle 02/33 35 51 09, linka 990 až do 13. 7. 2002 a vyzvednout si je před začátkem představení zdarma u vchodu do kinosálu. Minifest je samozřejmě otevřen i široké veřejnosti. Vstupenky za symbolickou cenu budou k dispozici v den promítání v pokladně kinosálu. Zisk z jejich prodeje bude využit na charitativní účely.
Jako první se v 11.00 bude promítat český film Smradi, který jeho tvůrci charakterizují jako film o lidech, kteří o lásce nemluví, oni ji žijí. Režisérem snímku je Zdeněk Tyc.
Ve 14.00 se můžete pobavit při sledování úsměvného příběhu Jak na věc (GB, USA), o kterém se říká, že je tak trochu Deníkem Bridget Jonesové naruby.
O ženách středního věku, které bilancují svůj dosavadní život a hledají únik ze stereotypu, pojednává britský film Crash/Druhá míza, který se na Dlabačově promítá v 17.00.
Ve 20.00 uzavře minipřehlídku německý film Láska na grilu, který je příběhem dvou manželských párů, které hledají východisko ze své všední otupělosti. Tento snímek získal na letošním Berlinale Stříbrného medvěda za nejlepší režii.
   
12.07.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.09.2012, 16:38:55
 2. avatar
  [1] medved [*]

  dlabacov bylo dycky tak super kino, moc radi jsme tam chodili, ale od jisty doby to funguje spis jako divadlo a furt tam jsou nejaky folklorni vystoupeni pro tuuristy

  superkarma: 0 12.07.2002, 11:31:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme