.

„Oženil jsem se ve své slabé chvilce,“ říká Liam Gallagher, frontman britské skupiny Oasis.

Bulvár

„Oženil jsem se ve své slabé chvilce,“ říká Liam Gallagher, frontman britské skupiny Oasis.

„Oženil jsem se ve své slabé chvilce,“ přiznal pro britské vydání časopisu Esquire Liam Gallagher, frontman superslavné kapely Oasis a polovina úspěšného hudebního bratrského tandemu. Prohlásil, že si svoji bývalou ženu Patsy Kensit vlastně nikdy nechtěl vzít a že mu nakonec zkušenosti z manželství daly za pravdu. Za to, že manželství před dvěma roky ztroskotalo, podle něj může hlavně Patsy, která údajně trávila příliš mnoho času tím, že poslouchala, co si o jejím manželovi myslí okolí a také prý brala příliš vážně všechno, co napsaly noviny. Podle Liama manželství narušilo i jeho vztahy s bratrem, které se prý upravily až poté, co se nejdříve rozvedl Noel a pak i Liam.
Na roli otce má však Liam zcela jiný názor než na roli manžela. „Jsem pyšný táta,“ říká muzikant, který je otcem už dvou synů. Tříletého Lennona, kterého má s Patsy, a maličkého Gene, jehož matkou je Nicole Appleton z dívčí skupiny All Saints. „Je skvělá,“ říká o své současné přítelkyni Liam a dodává, že by si ji možná měl vzít, ale že se na to stále necítí.

Zatímco Liam rozpráví s novináři o své rodině, Noel se zabývá kariérou. Pro Sunday Times prohlásil, že by rád kráčel ve šlépějích Eltona Johna nebo Neila Younga a napsal hudbu k nějakému filmu. „Nevolám svému vydavateli, že musím nutně dostat nového Spidermana, nebo se zblázním. Ale nebylo by mi proti mysli udělat hudbu k filmu jako je třeba Mrtvý muž (Neil Young). Takový věci se mi fakt líbí,“ prozradil Noel své plány.
Neopomněl se také vyjádřit k tomu, že podle některých rockověji naladěných fanoušků Oasis na posledních dvou albech tak trošku vyměkli: „Je to jako když přestaneš dělat věci, jak je cítíš a začneš se chovat jako že jsi ta nejúžasnější kapela na světě,“ nechal se slyšet Noel. „Začneš nosit i na snídani koženej kabát a sluneční brejle a všechny tyhle sračky… Jako bysme na nějakej čas sešli z cesty… “
No, teď už to snad zase bude OK. Alespoň se tak dá soudit podle nového alba s názvem Heathen Chemistry, které by se mělo objevit na britských pultech už v pondělí a které má být návratem ke zlatým tvrdým časům Oasis…
   
27.06.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 22.09.2012, 16:07:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme