Bulvár

Angelina Jolie má problémy s manželstvím nejen ve filmu, ale i v životě.

Jestli jste viděli film Sedmý hřích s Antonio Banderasem a Angelinou Jolie v hlavních rolích, pak si asi dovedete představit, co to znamená, když má mladá krásná žena potíže v manželství s o dost starším mužem. Jenže film je film a Angelino manželství s hereckým kolegou Billy Bobem Thorntonem vypadalo až dosud jako jedno z nejdokonalejších ve filmové branži… Dvojice sice měla podivné libůstky (nosili prý na krku lahvičky s krví svého partnera a Angelina koupila svému muži k výročí svatby dva hroby hned vedle sebe na hřbitově v Arkansasu), ale Billy Bob a Angelina se jevili jako klapající soukolí. Dokonce letos na jaře i přes rozličné průtahy adoptovali chlapečka, kterého si vyhlédli v kambodžském sirotčinci, a hovořilo se i o tom, že plánují další přírůstek do rodiny…
Snad to ale bylo právě natáčení v asijských exteriérech, které nakonec manžele rozdělilo. Původně divoká a nespoutaná Angelina se poslední dobou, kromě filmování, našla v (tentokrát opravdové roli) velvyslankyně dobré vůle Spojených národů. Do jejího programu patří návštěvy uprchlických táborů a sirotčinců, navíc je její jméno magnetem, který k tíživé otázce současného světa poutá i tu část veřejnosti, jež by ji pravděpodobně nikdy ani nezaznamenala… Co naplat, jedněm činí Angelina dobře, druzí na tom tratí. A tím druhým je v tuto chvíli zřejmě Billy Bob.
O údajném rozchodu po téměř třech letech manželství se sice zatím nic moc neví, ale podle informací SkyNews to Angelina přiznala tento týden před fotografy v Los Angeles.
   
26.06.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Simba [*]

    Kruciš, a já letos obrečela, že jsem nedostala k výročí ani kytku. Můžu být ráda, že jsem nedostala hrob

    superkarma: 0 27.11.2003, 16:02:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme