Bulvár

Liz Hurley nekecala. Milionář Steven Bing je opravdu otcem jejího syna!

Spory o to, kdo je vlastně otcem prvního miminka americké herečky Liz Hurley se vedly už v době, kdy byl Damian Charles ještě „na houbách“. Například v prosinci vydala zhrzená Elizabeth tiskové prohlášení, že ačkoliv její bývalý přítel filmový producent Steve Bing tvrdí, že „spolu neměli exkluzivní vztah“, ona mu byla po celou dobu 18 měsíců jejich vztahu věrná a to samé prý říkal on jí.
Damian Charles přišel na svět 4. dubna tohoto roku a několik měsíců poté začal soud o určení jeho otce. Ačkoliv se Steve dušoval, že s miminkem nemá nic společného, prohlásil tehdy, že v případě, že testy prokáží jeho otcovství, bude „extrémně starostlivým a zodpovědným otcem“.
Tak teď bude mít šanci dostát svému slovu, protože podle zprávy Eonline.com soud na základě testů DNA potvrdil, že otcem Damiana Charlese je opravdu Steven Bing. Od něj zřejmě Elizabeth, která je s ním už dlouhé měsíce na válečné stezce, neočekává, že bude děcko přebalovat a houpat na koleně, ale že výrazně přispěje do rodinného rozpočtu.
Steve by si zřejmě měl dávat víc pozor, protože jeho jméno je právě teď spojeno ještě s jednou „otcovskou“ aférou. Ta začala tím, že se bývalá přítelkyně miliardáře a majitele MGM Kirka Kerkoriana vytasila s požadavkem 320 000 dolarů měsíčně, které mají být výživným na jejich čtyřletou dceru. Kerkorian však platit odmítá s tím, že dítě není jeho, ale Bingovo, což se dokonce pokoušel dokázat tím, že nechal z jeho odpadkového koše ukrást dentální nit, ze které chtěl nechat udělat vzorky Bingovy DNA! To ovšem Steve nenechal jen tak a v květnu zažaloval Kerkoriana o 1 miliardu dolarů za vpád do soukromí…
   
21.06.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  aninas — #1 Sml67Sml67

  superkarma: 0 22.09.2012, 16:09:42
 2. avatar
  [5] Simba [*]

  terry: chudák chlap, kterýho zneužila?

  superkarma: 0 27.11.2003, 13:01:40
 3. avatar
  [4] aninas [*]

  terry: no ja bych ji zase az tak nenadavala. Ona chtela dite uz se svym dlouholetym pritelem Hugem Grantem, ale ten nechtel a dokazal si davat tech 10 nebo 11 let pozor. No a tenhle Bingo si holt pozor nedaval, tak, bude cvakat. Kdyby alespon nevyrvaval do celyho sveta, ze to neni jeho.

  superkarma: 0 22.06.2002, 08:43:06
 4. avatar
  [1] aninas [*]

  Tak a to mas za to! Uzit si a pak odkopnout! BINGO!

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 21.06.2002, 08:16:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme