Bulvár

Julia Roberts zaplatila hromady peněz za muže, kterého miluje.

150 000 liber (v přepočtu více než 7 milionů korun) zaplatila Julia Roberts za svého přítele Dannyho Modera, aby si ho mohla letos v létě vzít! Podle listu The Sun herečka zmíněnou částku vyplatila jeho ženě, aby konečně přistoupila na rozvod.
Julia se s kameramanem Dannym (o tři roky mladším) seznámila před rokem a půl na natáčení filmu Mexičan a byla z toho láska jako trám. Kdo se z náhlého vzplanutí citu neradoval, byla Dannyho manželka Vera, která míní, že její manželství bylo pohodové až do té doby, než se v jejich životě objevila Julia. Kvůli ní Danny svou ženu opustil loni v létě. I když se Dannyho rodina postavila na stranu podváděné manželky, kameraman prý Veře řekl, že miluje Julii a k ní se už nehodlá vrátit.
Aby oblomila neoblomnou Veru, která odmítla dát souhlas k rozvodu, nabídla jí před několika měsíci Julie 75 tisíc liber. Žena však peníze nepřijala. Po dlouhých tahanicích a po zvýšení částky o 100 procent však na „obchod“ přistoupila a zdá se, že každý ze zúčastněných dostal, co chtěl. I když při výši Juliiných honorářů je zmíněná částka jen kapkou v moři, nabízí se otázka, zda hollywoodská superhvězda udělala dobrý obchod. Láska se totiž koupit nedá za žádné peníze a kdo ví – co když se Danny příště na nějakém natáčení zakouká zase do nějaké jiné?
   
27.05.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Sml15Sml15

  superkarma: 0 22.09.2012, 15:52:16
 2. avatar
  [4] Simba [*]

  klara: Takového bych taky klidně prodala

  superkarma: 0 27.11.2003, 13:41:56
 3. avatar
  [1] klara.kr [*]

  No jo a taky si od Julie obcas odbihal utesovat manzelku, ja bych ho prodala hned! Nakonec jeste manzelka vydela.. co s nim, stejne by to neklapalo, tak si docela uzije ne?????

  superkarma: 0 27.05.2002, 00:48:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme