Bulvár

Žena, která šíleně miluje Richarda Gere, půjde možná do vězení.

Že jsou někteří lidé kvůli své horoucí lásce utratit hromady peněz, překonávat tisíce kilometrů vzdálenosti a vyvádět různé prapodivné kousky, to je známá věc. Nakonec, pokud je to láska opětovaná, proč si nedopřát trochu romantického opojení? Ale jestliže se jedná o fanatické vzplanutí k nějaké populární osobnosti, pak už je to trochu na pováženou. Zvláště, když se projevy náklonnosti neomezí jen na tiché zbožňující zírání, ale dojde i k úpěnlivým vyznáním lásky přes telefon, výhružkám nebo pokusům o osobní kontakt.
Pro příklad nemusíme chodit daleko. V německém městě Kasselu jistá dáma tak zahořela láskou ke svému hereckému idolovi, kterým je šarmantní Richard Gere, že neváhala za poslední rok snad tisíckrát zvednout telefon, aby na jeho záznamníku zanechala vášnivá vyznání lásky a dokonce i sebevražedné výhrůžky. Přitom paní Ursula už dávno není žádná puberťačka, před dvěma roky totiž překročila padesátku a je starostlivou matkou čtyř dětí. Do Richarda, kterého jste mohli vidět ve filmech jako Americký gigolo, Pretty Woman nebo Podzim v New Yorku, se Ursula tak strašlivě zbláznila, že kromě telefonátů v prlůběhu loňského roku dokonce šestkrát vyrazila do USA jen proto, aby se v Gerově kanceláři v Greenwich Village dožadovala setkání se svojí osudovou láskou.
Ačkoliv se Richard Gere se svojí vášnivou fanynkou nikdy osobně nesetkal, jeho právní zástupci byli toho názoru, že její chování lze charakterizovat jako trestný čin a na milou paní zavolali policii. Podle informace uveřejněné na Pagesix.com byla paní Ursula 30. dubna zatčena a ze svého chování se zodpovídala před manhattanským soudem, který jí vyměřil pokutu ve výši 5 tisíc dolarů a zákaz přiblížit se k populárnímu herci, přesto ženě ještě stále hrozí trest odnětí svobody v délce jednoho roku za pronásledování a obtěžování.
   
13.05.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [11] hubajda [*]

  Clerenc — #1 me teda jak krtek nepripada je  to normalni muzskej

  superkarma: 0 22.09.2012, 15:39:58
 2. avatar
  [1] Clerenc [*]

  dyt vypada jak krtek:-((Nechapu

  1. na komentář reaguje hubajda — #11
  superkarma: 0 13.05.2002, 07:42:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme