Bulvár

Ofélie chová, Hamlet se vrací na prkna divadla Kalich. Čtěte a vyhrajte lístky!

Zatímco Sabina Laurinová potěšila Pepu Vojtka a své fanoušky tím, že 28. dubna ve 22.19 hodin porodila holčičku Valentýnku (47 cm, 3100 g), divadlo Kalich se rozhodlo v květnu udělat radost všem, kdo mají rádi muzikál Hamlet. Původně se měl muzikál Janka Ledeckého rozloučit s Divadlem Kalich již v únoru letošního roku svou pětistou reprízou, zájem o toto představení je ovšem tak veliký, že se na repertoár vrací ještě v květnu. První přidané představení se odehraje ve středu 1. 5. a Hamlet se bude hrát do 18. května, poté ho na jevišti Kalichu opět vystřídá Krysař Daniela Landy.
S Hamletem můžete v květnu i vyhrávat. Pokud si v květnu koupíte v pokladně divadla Kalich alespoň tři lístky na Hamleta, můžete navíc vyhrát výpravnou knihu o tomto muzikálu. Navštívíte-li v květnu muzikál Hamlet, máte také šanci podívat se do mekky světového muzikálu - na londýnský West End a zhlédnout zde slavného Fantoma opery od Andrew Lloyd Webbera! Po každém květnovém představení totiž bude přímo na jevišti vylosován jeden z přítomných diváků, který se dostane do závěrečného velkého losování o zájezd pro dvě osoby do Londýna s návštěvou zmíněné show. Navíc automaticky získá dvě vstupenky na večer tohoto losování, jež proběhne na posledním květnovém představení Hamleta.

Muzikál Hamlet měl premiéru 1. 11. 1999, jeho dosavadních pět set repríz navštívilo 230 000 diváků. 23. února 2001 měl Hamlet premiéru na Nové scéně v Bratislavě, kde je rovněž stále na repertoáru. V dubnu letošního roku se představil svým americkým producentům za oceánem - v divadle v New Jersey. Ve stádiu příprav je celovečerní výpravná filmová verze muzikálu v režii Zdeňka Trošky, který Hamleta režíroval i na jevišti. V hlavních rolích hrají Janek Ledecký, Josef Vojtek, Petra Janů, Pavel Zedníček, bratři Tesaříkovi, Bohouš Josef, Zdena Studenková, Petr Kolář, Josef Laufer aj.

Na Žena-in máte teď i vy šanci vyhrát vstupenky na některé z květnových představení muzikálu Hamlet. Více se dozvíte v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
03.05.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Ťapina — #4 ja bych sla na Drakulu a Golema, Johanka z Arku

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:58:51
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Já jsem neviděla žádný muzikál, ale kdybych si měla vybrat, tak půjdu taky radši na Krysaře.

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 28.11.2003, 14:39:54
 3. avatar
  [3] Léthé [*]

  Já taky gratuluji Sabině k malé Valentýnce,přeji tomu mrněti i mamince hodně štěstí a zdraví.
  Hamleta jsem již viděla a mě osobně se vůbec nelíbil.
  Ale Krysaře si určitě ještě jednou opakuji.

  superkarma: 0 04.05.2002, 15:22:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme