Bulvár

Britney Spears si hřeje na prsou nebezpečnou konkurenci!

Popová princezna Britney Spears má v patách konkurenci, a to ne jen tak ledasjakou. Její mladší sestřička, jedenáctiletá Jamie Lynn Spears, se hodlá stát zpěvačkou a herečkou. Navíc má malá „Spearska“ údajně líp zpívá než její slavná sestra. Sama Britney to někdy před rokem přiznala v rozhovoru pro San Diego Union-Tribune. „Má lepší hlas než já,“ připustila tehdy. „A já ji stoprocentně podporuju.“
Šikovná holčička se minulý čtvrtek objevila jako manekýnka na módní přehlídce dětského oblečení, ale to neznamená, že změnila plány týkající se její kariéry. Na molo si jen tak odskočila a podle svých slov modelkou být nechce, i když má módu ráda. V záři kamer a reflektorů už se ale Jamie Lynn pohybuje docela jako ryba ve vodě. Spolu se svou slavnou sestrou se objevila v pořadu Britney Spears: Live from Las Vegas, hrála s ní v reklamě a také ve filmu „Křižovatky“.
Obě děvčata Spearsovic mají ještě staršího bratra, pětadvacetiletého Bryana, který pracuje mimo showbusiness na Manhattanu a podle slov své matky se pro zábavní průmysl nehodí.
   
18.04.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:48:37
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Další dítě, které bude připraveno o dětství

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:53:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme