Bulvár

Pamela Anderson se bude znova vdávat!

Jedno dost nevydařené manželství nevzalo vnadné krásce a herečce Pamele Anderson chuť zkusit to znovu, tentokrát (alespoň podle ní) s tím pravým. Podle informace eonline.com požádal minulý čtvrtek večer Pamelu o ruku její přítel, muzikant Kid Rock, vlastním jménem Robert James Ritchie. Stalo se tak v poušti nedaleko Las Vegas, kam svoji dívku Kid Rock odvezl autem po skončení svého koncertu. Podle slov Pameliny mluvčí byla žádost o ruku doprovázena předáním zásnubního prstenu, o jeho vzhledu ani ceně však neposkytla žádné bližší informace. Co je však jisté, je to, že Pamelina odpověď na Kidovu otázku byla „ano“. Datum a místo svatby ještě nebyly zveřejněny.
Dvojice je spolu od května loňského roku a Pamela se netají tím, že tentokrát našla toho pravého do páru. V únorovém rozhovoru pro televizní magazín Extra řekla, že Kid Rock je nejlepší člověk, jakého kdy v životě potkala a že je nejen skvělá rocková hvězda, ale také otec, milenec a zlatíčko. Dohromady mají snoubenci už tři děti, ale zatím ani jedno společné. Pamela svádí lítý boj se svým exmanželem, kterým je bubeník Tommy Lee, o své dva syny, kteří jsou momentálně ve střídavé péči rodičů. Podobně Kid Rock se soudí se svou ex-přítelkyní o péči o svého osmiletého syna.
Nedávno Pamela oznámila, že má žloutenku typu C, která vážně ohrožuje játra a kterou údajně získala z tetovací jehly, kterou sdílela se svým ex-manželem. Ten se prostřednictvím svého právního zástupce ohradil, že je to jen „jasná provokace“ a že Pamelu ničím nenakazil, neboť nikdy netrpěl žloutenkou typu C ani žádnou sexuálně přenosnou nemocí.
   
15.04.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  ja ji nemusim

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:50:17
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  To si myslela i o Tommym, že je nejlepší, ne?

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:55:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme