Bulvár

Jak také může dopadnout svatba…

Svatba patří většinou k nejkrásnějším životním okamžikům, byť mnohdy bývá počátkem galejí. Nastanou-li rozpory za rok, za dva, za deset, nejde o nic zvláštního – vždyť rozvodem dnes končí takřka každé třetí manželství. Za kuriózní však lze považovat manželství končící dnem sňatku, ba hodinou sňatku, přičemž se navíc nejedná o rozchod „dohodou“, nýbrž jatka. V australském městě Adelaide tak například nedávno skončil jeden svatební obřad. Třiadvacetiletá panna nevěsta Belinda Streetová si při chůzi k oltáři přišlápla na schůdcích vlečku, spadla a skončila se zlámaným vazem v místní márnici. Ženicha odvezli s infarktem.
Na svatbě Patricka Johnsona (34) a Cindy Ellisonové (32) z New Yorku zase nechybělo požehnání baptistického duchovního ani hostina o šestnácti chodech, k níž zasedlo přes osmdesát hostů. Došlo však jen na podávání chodu šestého. Dalšímu zabránila mela. – Panna nevěsta dvě hodiny po obřadu přistihla ženicha s rukama za výstřihem jedné z družiček. Vzala nůž na dorty a zabodla ho novomanželovi hluboko do hýždí. On se stačil otočit a vysypat jí na hlavu mísu makarónů s parmazánem. Pak odpadl.
V Kanadě pro změnu o svatební noci uhryzla dvaadvacetiletá Nicole Meadowsová svému sedmadvacetiletému novochoti při líbání část jazyka, kterou vzápětí vyplivla a spláchla do záchodu, takže mu nemohli pomoci ani plastičtí chirurgové případnou replantací. Újma na zdraví je o to výraznější, že poškozený pracoval jako aukční vyvolávač a nyní jen nesrozumitelně žvatlá.
Zvláštní kapitolu minutových manželství představuje případ čtyřicetileté Pat Hintonové z Birminghamu. – Má za sebou už deset oficiálních sňatků a rozvodů a ještě si stačila odsedět trest za bigamii. Její poslední svatba končila žádostí o rozvod hned následující ráno. Při zevrubné prohlídce těla nového manžela totiž zjistila, že má na předkožce penisu vytetovaného motýlka, což se jí prý hnusí.
   
15.03.2002 - Společnost - autor: Judita Bednářová

Komentáře:

 1. avatar
  [26] hubajda [*]

  Mánička — #12 presne

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:32:52
 2. avatar
  [25] Ťapina [*]

  To snad není možný.

  superkarma: 0 09.12.2003, 00:03:48
 3. avatar
  [19] Léthé [*]

  Souhlasím,ať se každá vdáváte podle svých představ,ale případné pozvání rodičů označit za perverzní? To je na mě,na asi staromódní a velice konzervativní ženu trošku silné kafe.Andrejko,ty bys opravdu jednou netoužila na vlastní oči vidět svou dceru šťastnou v těch nádherných bílých šatech v její svatební den??? I když má dcera žila se svým přítelem již dva roky než se vzali,tudíž již doma nebyla,přesto jsem tu noc po "perverzní" svatební hostině bulela jako želva ,že má holčička již patří napořád někomu jinému.Ne snad proto že bych žárlila a že bych jí to nepřála,myslím že si vybrala dobře,ale nějak nám rodičům teprve až v ten den svatební dochází že naše děti již dospěli a již nás skoro nepotřebují.A jak to bude se synem který se žení již za pár měsíců? To nevím,ale jistě vám dám vědět.Pokud by nás nezvali,jistě by jsme to přežili,ale asi by nám to bylo líto. Je to taky trošku o vztahu rodičů a dětí,než o odsouzení toho co by snad časem mělo být,já pevně doufám že jen pro někoho, jako "lidový perverz".A jak si naše děti představují svůj svatební den,je jen na nich,nevím proč by do toho měli zas tak hluboko zasahovat rodiče.Ze svého okolí já neznám nikoho,kdo by svým dětem něco nařizoval,nebo zakazoval.A pokud někdo považuje jakoukoliv pomoc za zasahování,tak ať svým rodičům řekne na rovinu,že si to nepřejí.

  superkarma: 0 17.03.2002, 14:29:28
 4. avatar
  [18] koule [*]

  tak mi jsme si udělali svatbu na mé narozeniny v rodinném kruhu.
  No a naši známí měli místo svatební noci, noc na kterou taky nezapomenou, jelikož se jim narodil krásný syn.

  superkarma: 0 16.03.2002, 21:53:32
 5. avatar
  [14] clarCa [*]

  a co takhle místo svatební noci třeba svatební odpoledne... my jsme měli obřad ráno a hosti byli pozvaný na večer... no a my byli v hotýlku první... chichi...

  superkarma: 0 15.03.2002, 22:04:43
 6. avatar
  [12] Mánička [*]

  Ale jinak samozřejmě souhlasím, že každej by si to měl udělat tak, jak je mu milé...

  1. na komentář reaguje hubajda — #26
  superkarma: 0 15.03.2002, 14:42:04
 7. avatar
  [11] Mánička [*]

  Andreo budeš se divit, ale my měli klasickou moravskou svatbu... a všichni hosté na tu "perverzní" atrakci rádi vzpomínaj, protože už zažívaj převážně ty "neperverzní" a strašně alternativní a nezávislý.

  superkarma: 0 15.03.2002, 14:35:03
 8. avatar
  [5] Mánička [*]

  Matiee... ale CHCEŠ

  superkarma: 0 15.03.2002, 10:53:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme