.

Proflákl to dědeček! Angelina Jolie a Billy Bob Thornton mají půlročního kluka.

Bulvár

Proflákl to dědeček! Angelina Jolie a Billy Bob Thornton mají půlročního kluka.

Když se v průběhu pondělního „předoscarového“ oběda v Los Angeles novináři ptali amerického herce Jona Voighta, jestli už o své nominaci hovořil s dcerou Angelinou Jolie, netušili, jakou novinu se vzápětí dovědí. Jon, kterého si určitě pamatujete z filmu Půlnoční kovboj, se začal usmívat jako sluníčko a pyšně - po dědečkovsku - prohlásil, že ne, protože jeho dcera má teď hromadu práce se svým synkem.
Takhle tedy praskla novina, kterou Angelina Jolie (26) a její manžel Billy Bob Thornton (46), drželi až dosud v tajnosti. Hned druhý den poté, co dědeček promluvil, vydali manželé tiskové prohlášení, ve kterém potvrdili, že adoptovali kambodžské miminko, ale zároveň vyjádřili překvapení nad mluvností adoptivního dědečka.
Angelina a Bob viděli děťátko poprvé na podzim loňského roku, když navštívili kambodžský útulek pro sirotky, a podle svých slov pocítili, že s chlapcem cosi „spojuje“. Okamžitě zahájili úřední kroky k jeho adopci. Formality trvaly několik měsíců a v pondělí 11. března se herecký pár stal oficiálními rodiči synka jménem Maddox. Miminko, kterému je sedm a půl měsíce, si asi bude muset zvyknout na trochu kočovný život, protože právě teď je s rodiči v Africe, kde Angelina točí film z prostředí humanitárních pracovníků. V létě by se měl malý Maddox poprvé setkat se svými nevlastními adoptivními bratry Williem a Harrym v USA (z Bobova předcházejícího manželství), kteří měli také poradní hlas při rozhodování, zda miminko adoptovat, či nikoli. Samozřejmě řekli „ano“…
   
14.03.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:33:22
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  NO jo, dědečci

  superkarma: 0 09.12.2003, 00:04:19
 3. avatar
  [1] Lotka [*]

  To je moc pěkné...

  superkarma: 0 14.03.2002, 12:53:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme