.

Skupina MIG 21 musí mít vždycky něco extra. Právě se chystá na open air turné, které se bude odehrávat pod střechou.

Bulvár

Skupina MIG 21 musí mít vždycky něco extra. Právě se chystá na open air turné, které se bude odehrávat pod střechou.

Dokonalá iluze lesní mýtinky podpořená špičkovou technologií imaginace větvoví i pařezí, s lunárními projekcemi a použitím dynamiky cvičené lesní zvěře i vůně… Tak by měla podle zpráv z vydavatelství B&M Music vypadat světová premiéra prvního a dost možná i posledního open air turné v krytých prostorách. Pod střechy velkokapacitních sálů a sportovních hal největších českých a moravských měst vyrazí populární skupina MIG 21 na přelomu března a dubna 2002.
Pokud vás hudba skupiny MIG 21 nenechává chladnými, neměli byste si nechat tuhle akcičku ujít. Osobitá hudba a ještě osobitější humor skupiny MIG 21 s frontmanem Jirkou Macháčkem si získává stále více a více nadšených posluchačů, kteří svým zájmem přispěli k tomu, že album „Snadné je žít“ získalo už platinovou desku. Kromě toho je MIG 21 nominován na cenu Akademie populární hudby Anděl 2001 v kategoriích objev roku, skladba roku a videoklip roku. Není se co divit. Tohle tady opravdu ještě nebylo :-)
V současné době můžete vidět v televizi vidět videoklip k písničce „Slepic pírka“ (mimochodem singl s touhle nahrávkou vstoupil již po dvou týdnech do Top 20). Zemitě a zemědělsky pojatý videoklip "Slepic pírka" se točil ve vesnicích a polích na Příbramsku a Sedlčansku. Režisérem a kameramanem v jedné osobě byl fotograf Stanislav Merhout. Ačkoliv klip trvá pár minut, bylo celkem natočeno přes 9 hodin materiálu, jehož nelehký střih si vzal za své Pavel Hrdlička (trumpetista a klávesák MIG 21). Titulní roli cikánky ztvárnila temperamentní Helenka Poláková, t. č. redaktorka Českého rozhlasu. Kompars - nefalšovaní cikáni pocházející z pražského žižkovského Haarlemu - nezapřel svůj naturel a nefalšovaně popíjel tequilu na autentickém večírku u táboráku.
ete-li se dovědět víc o skupině MIG 21 a o nadcházejícím turné, podívejte se na podivuhodné internetové stránky www.mig21.cz.
   
15.02.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  MIG 21 super zazitek na koncerte

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:13:39
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  To jsou nápady.

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:43:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme