.

Seriálová novinářka Carrie ví sice hodně o sexu, ale Kim Cattrall, představitelka Samanthy, píše knihy o orgasmu!

Bulvár

Seriálová novinářka Carrie ví sice hodně o sexu, ale Kim Cattrall, představitelka Samanthy, píše knihy o orgasmu!

Jestli patří americký seriál Sex ve městě k vašim oblíbeným televizním pořadům, určitě znáte svůdnou blondýnku Samanthu, která má velmi otevřený přístup k sexu a žádný poklopec si před ní není jistý. Prostě to tak herečce Kim Cattrall (45 let) předepisuje scénář, co má být? – říkáte si možná. Jenže smyslná představitelka Samanthy si zřejmě ráda nosí práci domů. :-) Spolu se svým manželem Markem Levinsonem nedávno napsala knihu „Uspokojení: Umění ženského orgasmu“. O ní i o svém životě vyprávěla v rozhovoru pro internetový magazín Entertainment Online.
Herečka, která se narodila v Liverpoolu, vyrůstala ve Vancouveru a svou největší slávu zažívá po čtyřicítce, to neměla vždycky lehké. Sama říká, že dokud nepoznala svého manžela Marka, byla sice spokojená ve svém profesním životě, ale její soukromý život byl jedna velká frustrace. „Uvědomila jsem si, že většina žen nemá zrovna uspokojivý sexuální život a že jedním z hlavních důvodů je to, že muži nevědí, co dělat, a ženy nevědí, jak si o to říct,“ říká Kim. „Měla jsem pocit, že třeba můžu aspoň trošku pomoci lidem najít správný způsob komunikace mezi muži a ženami.“ Oba, ona i její manžel, zažili citová zklamání i rozvod, takže pro ně prý nebylo zrovna lehké „na stará kolena“ začínat vztah, protože tam pořád byl přítomen strach, že to zase nevyjde. V tomhle je seriálová Samantha jiná. Nenechá se odradit neúspěchy a průšvihy a vždycky do toho jde naplno. „To je jedna z věcí, které na ní mám ráda,“ směje se Kim.
O seriálových postavách hovoří herečka jako o skutečných lidech a přiznává, že se časem vyvíjejí a mění se jejich postoje, jako by opravdu existovali. Jak se seriál mění? Jak dlouho ještě se ještě bude točit? „Mluvilo se ještě nejmíň o dalších dvou letech, ale to se ukáže časem. Co se týká obsahu, zvedáme laťku upřímnosti,“ říká Kim Cattrall. „A když chcete být čestný při vytváření rolí, musí ty postavy růst a měnit se. A nebo zemřít.“
   
25.01.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  sex ve meste mam rada

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:10:09
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Takovou práci není špatné si nosit domů

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:18:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme