.

Jennifer Lopez je slavná, má nejkrásnější tělo a teď má navíc i oficiálně přiklepnuto, že je sexy!

Bulvár

Jennifer Lopez je slavná, má nejkrásnější tělo a teď má navíc i oficiálně přiklepnuto, že je sexy!

Krásná a úspěšná rodačka z Bronxu, americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, si nemůže stěžovat na nezájem médií a veřejnosti o svou osobu. Víc než její pěvecké či herecké schopnosti však všechny zajímá něco docela jiného – její tělo! Podle jedné ankety z roku 2000 má nejkrásnější nohy na světě, časopis Celebrity Bodies ji označil za majitelku nejkrásnějšího těla a na její pěkně tvarovaný zadeček se málem pějí ódy. Teď k tomu všemu ještě přibyla další trofej – podle ankety internetového magazínu Entertainment Online je J.Lo údajně nejvíce sexy ženou v šoubyznysu! V závěsu za sebou nechala dámy, jako jsou Liz Hurley (6.), Britney Spears (5.), Angelina Jolie (3.), Madonna (10.) nebo Pamela Anderson (25.).
Sama Jennifer má své tělo ráda a otevřeně o něm mluví i s novináři. „Líbí se mi, jaké mám proporce,“ nechala se slyšet v roce 1998 v rozhovoru pro jeden britský časopis. „Nejsem příliš mohutná nahoře a mám přiměřený obvod v pase. Mám to, čemu se říká ženská postava, a jsem s tím spokojena.“ Umí si ze sebe udělat i legraci. Prý dokonce prohlásila, že na jejím pozadí by se dala servírovat káva jako na podnose. :-)
Ještě k výzkumu, který si vzal na mušku sex-appeal ženských příslušnic komediantského řemesla – jedna z anketních otázek směřovala také do řad stálic. Která z umělkyň nad 50 let je tedy podle respondentů nejvíce sexy? 31% hlasů získala nestárnoucí Goldie Hawn (mimochodem jste ji mohli v neděli vidět v televizi v romantické komedii Kaktusový květ ze 60. let, kde jejím partnerem byl Walter Matthau). Za ní je s 22% Jane Seymour, třetí se umístila Farrah Fawcett (18%), čtvrtá Tina Turner (17%) a pátá Cher (10%).
   
22.01.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 ja na ni nic moc krasneho nevidim

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:11:46
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Je opravdu krásná.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:20:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme