.

Princ Charles se dozvěděl, že jeho syn Harry kouřil trávu, a poslal ho do protidrogové léčebny.

Bulvár

Princ Charles se dozvěděl, že jeho syn Harry kouřil trávu, a poslal ho do protidrogové léčebny.

Nejmladší člen britské královské rodiny a třetí v pořadí v nároku na britský trůn, sedmnáctiletý princ Harry, se přiznal svému otci, že kouřil marjánku a párkrát se se spolužáky z Eton College pořádně opil. No co, to se stává i v jiných rodinách, kde mají hocha ve vývinu. Tahle aférka má jen tu nevýhodu, že princové nejsou kluci jako jiní… Přesto se princ Charles zachoval jako chladnokrevný rodič a namísto scén a výčitek poslal svého syna na jednodenní návštěvu protidrogové léčebny v jižním Londýně. Cíl byl jasný – ať se kluk podívá, jak by to s ním mohlo dopadnout, kdyby dál pokoušel měkké drogy a postupně se přes ně dostal až k heroinu nebo koksu.
Tahle story o zlobivém princátku rozvířila o víkendu nejen vlny bulvárního tisku ve Velké Británii, ale i jinde na světě, protože – co naplat – britská královská rodina je už dlouhá léta velmi populární. Princ Charles strávil víkend se svým synem stranou médií a veřejnosti na svém venkovském sídle. „Je to vážná věc, kterou jsme vyřešili v rámci rodiny a teď je to už za námi,“ vzkázal následník trůnu prostřednictvím svého tiskového mluvčího novinářům.
Ale nebyly by to bulvární listy, kdyby nezačaly spekulovat o dalším vývoji událostí. Dokonce se i povídalo, že by Harrymu mohlo v budoucnosti hrozit vyloučení z prestižní Eton College, kdyby mu při náhodné zkoušce našli v moči drogu. Britský premiér Tony Blair prý zase vyjádřil Charlesovi své pochopení a účast, když prohlásil, že tohle moc dobře zná. Jeho syn Euan byl před dvěma roky doveden domů policisty, kteří ho nalezli ve více než podroušeného stavu někde na ulici. A když už jsme u toho vzpomínání – sám princ Charles prý si ve svých 14 letech prošel svou vlastní alkoholovou aférkou. Jak že to je s těmi jablky a stromy?
   
15.01.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Lotka — #2 Sml22Sml22Sml22Sml67

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:24:58
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  No to je teda hrozná trága.

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:22:32
 3. avatar
  [2] Lotka [*]

  A nebude jednodušší, když si s ním promluví a bude si ho víc všímat?

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 15.01.2002, 09:13:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme