.

Zfetovaný číšník šel do basy, protože o Vánocích močil v letadle a vyhrožoval atentátem.

Bulvár

Zfetovaný číšník šel do basy, protože o Vánocích močil v letadle a vyhrožoval atentátem.

V podivnou frašku se změnil let společnosti United Airlines z New Yorku do Buenos Aires dvě hodiny poté, co letadlo vzlétlo z Kennedyho letiště. Zmatek a pravděpodobně i obavy cestujících a posádky vyvolal newyorský číšník Rodrigo Deambrosio, který se choval neurvale, nadával posádce a odmítal si sednout na své místo. Když mu palubní personál řekl, že letadlo přistane na nejbližším letišti a výtržník bude vyhozen a předán policii, začal Rodrigo močit na sedadla.
To už bylo moc i na asertivně cvičenou posádku, která neukázněného pasažéra izolovala a držela u něj stráž až do neplánovaného přistání v Miami. Aby toho nebylo málo, přidal Rodrigo k urážkám také výhružky, že letadlo i se všemi lidmi na palubě nikam nedoletí, protože se promění v ohnivou kouli. Prohlásil, že jako číšník měl možnost najít způsob, jak prostřednictvím cateringu dostat na palubu vše, co je k takové akci potřeba.
Naštěstí se ale nic z jeho hrozeb neuskutečnilo a Deambrosio byl na letišti v Miami předán úřední moci. Nic mu nepomohlo ani přiznání, že před letem vypil nějaký alkohol, snědl prášky na spaní a užil kokain. Prý mu za jeho letadlový výstřelek hrozí až 20 let vězení. Není divu. Vždyť na jakékoliv nenormálnosti kolem letadel je teď americká policie a justice více než citlivá.
   
08.01.2002 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 treba

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:27:27
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Možná kdyby mu řekli, že bude vyhozen ihned, tak by se uklidnil

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:25:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme