Bulvár

Naomi Campbell se odmítla svléknout v mondénním newyorském nočním klubu!

Zdá se, že nic není, jak bývávalo. Ani Amerika už není tou vyhlášenou zemí svobody, kde si můžete obléknout, co vás napadne, a jít v tom, kam vás napadne. Pokud například máte rádi kožichy, může se vám stát, že vás nepustí do některého z nejmondénnějších nočních klubů na Manhattanu. Jako se to stalo třeba bývalému příteli krásné Jennifer Lopez hip-hopové hvězdě Seanovi „Puff Daddy“ Combsovi. Když se oblečen ve zvířecí srst vypravil do klubu Spy, kam si ráda vyrazí nejedna celebrita, dozvěděl se, že v kožichu se dovnitř nesmí. Majitelé klubu ve spolupráci s ochránci zvířat vyhlásili svoje vlastní pravidla, která přikazují hostům vrátit se s kožichem zpátky do limuzíny nebo sporťáku a nechat ho pěkně tam. A nebo se rovnou vypravit na tah oblečen v něčem slušném a politicky akceptovatelném. Zatímco Sean nařízení uposlechl, některé hvězdy – například modelka Naomi Campbell – se u vchodu pořádně rozčílily a a dovolávaly se policejní asistence při uskutečňování svých občanských svobod.
Zatímco ochránci zvířat prohlašují, že není etické jít se bavit do klubu a být přitom omotán nějakou hnusnou zdechlinou, právníci říkají, že toto nařízení klubu je pokrytecké a navíc odporuje právu, protože svoboda v oblékání je jednou z přirozených občanských svobod.
Majitelé konkurenčních klubů si ťukají na čelo a říkají, že je jim fuk, co jejich hosté nosí na sobě. Ochránci zvířat jsou rádi, že mají zastání i na Manhattanu. A majitelé kožichů asi budou muset před odchodem na pařbu víc přemýšlet o tom, co si vezmou na sebe…
   
03.01.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:15:58
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Taková zima tam snad nebývá, aby se bez kožichů neobešli. To by měla být nutnost, ne móda.

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:26:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme