Bulvár

Arnold Schwarzenegger si polámal žebra, ale jako správný Terminátor se tím nenechal vyvést z míry.

Máme pro vás dvě zprávy o Arnoldovi Schwarzeneggerovi. Jednu dobrou a jednu špatnou. Kterou chcete slyšet dřív? Dobře, tak tu dobrou:
Na začátek roku se plánuje natáčení už třetího pokračování Terminátora a buďte si jisti, že to bude velkofilm jak se patří. Aspoň podle rekordně vysokého rozpočtu, který nejméně o 25 milionů dolarů trumfnul dokonce i rozpočet kasovního trháku Pearl Harbor (145 mil. dolarů). Rakouský rodák a nestárnoucí idol Arnold Schwarzenegger prý s produkcí tohoto filmu podepsal smlouvu na 30 milionů dolarů, což je i v jeho skvostné kariéře rekordní mzda.
A teď ta špatná zpráva – Arnold se v neděli vysekal na motorce a zlomil si několik žeber. Podle jeho tiskové mluvčí však šlo o lehkou nehodu a herec prý prohlašuje, že se cítí dobře a že zranění nijak neohrozí jeho práci, ani jeho plány jet o svátcích s rodinou na lyže do Sun Valley v Idahu. Tiskové prohlášení žádné detaily nehody nepopisuje, jen se tisková mluvčí nechala slyšet, že Arnold je sváteční motocyklista a jezdí velmi opatrně, ale nehody se holt stávají…
No každopádně v tom „Švarcík“ není sám, protože nedávno se se svým skútrem špatně domluvil také hvězdný režisér Steven Spielberg, který si při lehké nehodě poranil koleno a musel nějakou dobu chodit o berlích. Jaké z toho plyne poučení pro hollywoodské celebrity? Jezděte autem, nefrajeřte na motorkách! :-)
   
12.12.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 videla jsem vsechny

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:06:31
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Terminátora 3 jsem ještě neviděla.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:01:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme