Bulvár

Mahulena Bočanová bude ve středu on-line!

Hostem našeho středečního on-line rozhovoru bude ve 12 hodin herečka a modelka Mahulena Bočanová! Rozhovor vám přinášejí internetové deníky Žena-in.cz a Novinky.cz!
Mahulena Bočanová je známá herečka a modelka. Je jí třicet čtyři a vypadá na ženu, která moc dobře ví, co chce. Je krásná, energická a schopná. Při rozhovoru, který se on-line uskutečnil v loňském roce, prozradila, že chce miminko a dělá pro to co nejvíce. Dnes je novopečenou maminkou malé Mariny, která se narodila v srpnu v pražské motolské porodnici. Tatínkem není nikdo jiný, než Mahulenin manžel, bohatý hudební vydavatel Viktor Mráz.
Jako herečka se proslavila už jako malá holka, kdy hrála dětské role. Rolí přibývalo a dnes jich má Mahulena na svém profesním kontě mnoho. Často ztvárňuje smyslné, rafinované a svůdné ženy nebo pohádkové postavy s ne zrovna dobrým charakterem. Prostě potvory a zlomyslné královny. Nehraje jen ve filmech, ale i v divadelních představeních. Mahulena Bočanová ví, jak využít svou krásu, a proto se také úspěšně věnuje modelingu. Pro svou postavu údajně nedělá nic, jen prý když fotí plavky, měsíc předem trochu cvičí v posilovně.
Co se týká jejího soukromí, občas plnila titulky bulváru svými milostnými aférami. Miluje ostrov Kypr, kde měla jednu velkou cizokrajnou lásku, skoro se prý vdala. Další lásku našla doma v Čechách, ale i přes vdavky to nevydrželo moc dlouho. Její rozvod se propíral veřejně, protože její „chudší“ manžel ji údajně chtěl obrat o to, o co se nepřičinil. Nedávno otěhotněla a vdala se za dlouhodobého přítele Viktora Mráze, spolumajitele hudebního vydavatelství B & M Music, se kterým má malou dcerku Marinu. Viktor Mráz je bývalý partner zpěvačky Anny K.
Mahulena Bočanová se nefotí nikdy nahá. Říká, že byla vychovávaná dost ortodoxně v puritánské rodině a její nahotu prý může vidět jen její přítel Viktor. Co se týká jejích intimních partií, prozrazuje, že má na těle tetování. Na kotníku a na rameni.
Jaké je opravdu Mahulena Bočanová? Jak ji změnilo mateřství? Jak zvládá být maminka, herečka, manželka, hospodyňka v jedné osobě? Na to všechno se klidně Mahuleny zeptejte a ona vám ve středu odpoví! Otázky můžete pokládat už teď!
   
10.12.2001 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to jeste snad ale jinak nemusim

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:07:43
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Já ji mám ráda v pohádkách

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:02:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme