.

Zámožný producent si nechce nechat „přišít“ dítě, které čeká Liz Hurley!

Bulvár

Zámožný producent si nechce nechat „přišít“ dítě, které čeká Liz Hurley!

Není to tak dávno, co 36letá britská herečka Liz Hurley oznámila, že se jí v dubnu narodí miminko, jehož otcem je Stephen Bing, zámožný producent a vnuk newyorského realitního magnáta Leo Binga. Všechno vypadalo O.K., dokud se údajný otec neozval.
K překvapení mnohých vydal Bing oficiální prohlášení, ve kterém uvádí, že v době, kdy Liz otěhotněla, nebyl jejím výhradním partnerem a že rozhodnutí stát se svobodnou matkou bylo čistě jejím nápadem. Dodal však, že pokud se prokáže, že dítě je skutečně jeho, bude zodpovědným a pečlivým rodičem.
Liz se nechala slyšet, že je doslova šokována jeho prohlášením, neboť ona mu byla v době, kdy spolu chodili, věrná a totéž předpokládala i o něm. „Jeho slova mě velmi ranila, o to víc, že budu zanedlouho rodit,“ svěřila se tisku. Jak to ale bylo s Bingovou věrností, to je otázka sama pro sebe, neboť se všeobecně ví, že se v létě, kdy ještě trval jeho poměr s Liz, dal do kupy s americkou herečkou Brendou Swansonovou, kvůli které Hurleyovou nakonec na podzim opustil.
Líčení společného soužití těch dvou je velmi odlišné podle toho, který z nich o něm mluví: zatímco Stephen se nechal slyšet, že s Liz spal pouze dvakrát, ona tvrdí, že jejich rok a půl trvající vztah byl velmi krásný, a to až do doby, kdy zjistila, že je těhotná…
V současné době se dvojice údajně dohaduje výhradně prostřednictvím tisku a svých právníků. Pokud však bude Bing uznán otcem, má se miminko na co těšit. Podle kalifornského práva by totiž milionář musel zaplatit až čtvrtinu svého ročního příjmu.
   
06.12.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 ani ja ne

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:09:05
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nějak zklamal. Tohle bych teda od otce svého budoucího dítěte slyšet nechtěla.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:04:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme