Bulvár

Zámožný producent si nechce nechat „přišít“ dítě, které čeká Liz Hurley!

Není to tak dávno, co 36letá britská herečka Liz Hurley oznámila, že se jí v dubnu narodí miminko, jehož otcem je Stephen Bing, zámožný producent a vnuk newyorského realitního magnáta Leo Binga. Všechno vypadalo O.K., dokud se údajný otec neozval.
K překvapení mnohých vydal Bing oficiální prohlášení, ve kterém uvádí, že v době, kdy Liz otěhotněla, nebyl jejím výhradním partnerem a že rozhodnutí stát se svobodnou matkou bylo čistě jejím nápadem. Dodal však, že pokud se prokáže, že dítě je skutečně jeho, bude zodpovědným a pečlivým rodičem.
Liz se nechala slyšet, že je doslova šokována jeho prohlášením, neboť ona mu byla v době, kdy spolu chodili, věrná a totéž předpokládala i o něm. „Jeho slova mě velmi ranila, o to víc, že budu zanedlouho rodit,“ svěřila se tisku. Jak to ale bylo s Bingovou věrností, to je otázka sama pro sebe, neboť se všeobecně ví, že se v létě, kdy ještě trval jeho poměr s Liz, dal do kupy s americkou herečkou Brendou Swansonovou, kvůli které Hurleyovou nakonec na podzim opustil.
Líčení společného soužití těch dvou je velmi odlišné podle toho, který z nich o něm mluví: zatímco Stephen se nechal slyšet, že s Liz spal pouze dvakrát, ona tvrdí, že jejich rok a půl trvající vztah byl velmi krásný, a to až do doby, kdy zjistila, že je těhotná…
V současné době se dvojice údajně dohaduje výhradně prostřednictvím tisku a svých právníků. Pokud však bude Bing uznán otcem, má se miminko na co těšit. Podle kalifornského práva by totiž milionář musel zaplatit až čtvrtinu svého ročního příjmu.
   
06.12.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 ani ja ne

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:09:05
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nějak zklamal. Tohle bych teda od otce svého budoucího dítěte slyšet nechtěla.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:04:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme