Bulvár

Tom Cruise zase dokazoval u soudu, že není na kluky.

V poslední době se zdá, že je americký herec Tom Cruise více před soudem než před kamerou. A kupodivu ne vždycky se jeho pře týkají rozvodových záležitostí. Tom se totiž opakovaně soudil kvůli tomu, že není gay.
V první půlce tohoto roku se jistý pornoherec Chad Slater nechal slyšet, že měl s Cruisem více než blízký vztah a že tato skutečnost byla také jedním z hlavních důvodů rozvodu Toma a Nicole. Pod hrozbou žaloby znějící na 100 milionů dolarů tehdy údajný Cruiseův milenec všechna svá tvrzení odvolal a přísahal, že nejenom, že nikdy nic takového neřekl, ale že se dokonce s hercem v životě ani nesetkal. Mimochodem na začátek prosince bylo odloženo slyšení ve věci bývalé manželky Chada Slatera, která Cruise popudila pokusem prodat magazínu National Enquirier smyšlenou story o tom, že ji manžel opustil právě kvůli hollywoodskému krasavci.
Na podobné téma zamířil Tom k soudu i na konci roku 2001, kdy podal k losangeleskému soudu žalobu znějící zase na 100 milionů dolarů proti vydavateli magazínu Bold Michaelu Davisovi, který měl prohlásit, že má k dispozici videozáznam zachycující hvězdu filmů Mission Impossible a Top Gun v choulostivé situaci s jiným mužem. I tato soudní pře však nakonec minulý týden skončila smírem, když se obě strany dohodly, že Tom Cruise stáhne žalobu a Michael Davis uveřejní vyjádření, že nikdy neviděl videokazetu, na které by byl Cruise při homosexuálním styku a že mu ani není nic známo existenci takové nahrávky.
Snad nejen proto, aby všem těm pomluvám učinil přítrž, požádal Tom Cruise nedávno o ruku svou půvabnou přítelkyni Penélope Cruz. Mohl by snad podat lepší důkaz své heterosexuality? Svatba by prý měla proběhnout ještě do konce tohoto roku. Snad si pak dá Tom s žalobami na nějaký čas pohov…
   
05.12.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 tak to je dobry Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 22.09.2012, 12:09:39
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  To bych si o něm nemyslela, že je gay. Kdo tu fámu rozšířil?

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:03:25
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Nemá to jednoduché

  superkarma: 0 26.11.2003, 15:02:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme