Bulvár

Co na sebe prozradí herec Michal Dlouhý ve středečním on-line rozhovoru?

Pro některé herce je tím pravým divadlo, pro jiné film a pro jiné zase dabing. Michal Dlouhý zvládá všechno. Jeho nápadné světlé oči na vás čas od času upřeně hledí z obrazovky, jeho temperament vás zaujme, když sedíte v hledišti divadla, jeho hlas si určitě pamatujete z mnoha dabovaných filmů. Herec Michal Dlouhý bude tuto středu hostem dalšího on-line rozhovoru, který připravují internetový deník pro ženy Žena-in.cz a magazín Novinky.cz.
Narodil se před 33 lety ve znamení Vah v Praze. Z mateřské školky ho údajně vyloučili pro nadměrný temperament, a tak chodil s maminkou doprovázet staršího bratra Vladimíra na natáčení. Tam si živého okatého chlapečka bzy všimli, takže k hraní přičichl opravdu hodně brzo. Když byl starší, vystudoval konzervatoř, pak byl střídavě na volné herecké noze a v angažmá v Činoherním klubu. Točil filmy, televizní inscenace, pohádky, daboval a na divadelních prknech ztvárňoval zajímavé a rozporuplné postavy v kusech jako Zabiják Joe, Zkrocení zlé ženy nebo Macbeth. Po dlouhé době, kdy se s bratrem navzájem chodí kritizovat a chválit na premiéry, teď hrají v jednom a tom samém divadelním představení. Hraje se v divadle Rokoko a jmenuje se Na dotek.
O Michalovi Dlouhém se před časem nepsalo jen z hlediska jeho práce, ale také se společenské magazíny dost intenzivně zajímaly o konec jeho dlouhodobého vztahu s herečkou Sabinou Laurinovou, kterou po jeho boku nahradila Lucie Vondráčková. V bulvárním tisku se spekulovalo o tom, že důvodem byla Michalova údajná záliba v mladších partnerkách.
Třiatřicetiletý herec o sobě v rozhovorech říká, že nemá rád problémy a snaží se je nevyvolávat, že se snaží brát život pozitivně, že jeho nepostradatelnými průvodci životem jsou mobil a cigareta, že rád spí a že po rolích princů ho těší hrát role záporné, kde se může pořádně vyřádit na vykreslení charakteru. Ve svém volném čase má prý Michal rád všechny druhy sportů (kromě bruslení), rád hraje tenis a dokonce už za své výkony získal nejedno ocenění.
Jaký vlastně je Michal Dlouhý? Co má rád a co naopak nesnáší? Vadí mu, když ho lidé srovnávají se starším bratrem? Jak se člověk cítí, když jeho lásky veřejně propírá tisk? Co si Michal myslí o instituci manželství? Jaké má sny a plány? Můžete se ho zeptat ve středu v poledne, kdy bude on-line odpovídat na vaše otázky. Ale svůj dotaz klidně pošlete už TEĎ!
   
27.11.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [2] hubajda [*]

    Sml30Sml30Sml30Sml30

    superkarma: 0 22.09.2012, 11:56:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme