Bulvár

Proč Madonna chodí ráda do lesa? Má ráda lov!

Americká královna popu, která dostává do vytržení milióny posluchačů na celém světě už dvě desítky let, miluje lov. Ne, tentokrát se nejedná o muže, ale o bažanty!
V rozhovoru pro rozhlasovou stanici BBC to řekla minulý pátek, když se vyznávala ze své náklonnosti k anglickému venkovu. I když připustila, že stěhování do Velké Británie byla spíš otázka ultimáta, které jí uložil manžel (britský režisér Guy Ritchie), dala se třiačtyřicetiletá hvězda slyšet, že miluje procházky anglickým venkovem a tradiční britské zábavy jako lov bažantů.
„Když jste na lovu, pobýváte v lese docela dlouhou dobu, a tak se začnete dívat na listy, stromy a nebe a máte hromadu času na meditování,“ svěřila se Madonna, která dodala, že když se účastníte lovu nebo přímo zvěř střílíte, máte pak větší respekt k tomu, co jíte.
Madonna a Guy jsou už přes rok manželé a v Anglii žijí se svým synem Rocco a Madonninou dcerou Lourdes. Uplynulé léto strávili pracovně na Sardinii, kde točili film s předběžným názvem „Láska, sex, drogy, peníze“. Tam také dostávalo jejich manželství poprvé pořádně zabrat, protože – jak Madonna uvedla – bylo dost těžké v praxi oddělovat roli manželky a herečky. Ale všechno dobře dopadlo a když bylo nejhůř, tak si prý říkali: „Buď to náš vztah upevní, nebo rozloží.“ „Ale to jsme si říkali i když jsme se rozhodovali, zda mít dítě a zda se vzít,“ dodala Madonna, která se v lednu chystá točit další album.
   
26.11.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml15Sml15Sml15Sml31Sml31 Simba — #1 to by nebyli pro ni dost dobre

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:57:31
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  to bych do ní neřekla.

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:07:07
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Měla by zajet na Vysočinu, objímat stromy

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 26.11.2003, 14:57:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme