Bulvár

„Jsem obyčejnej chlap žijící průměrným životem,“ říká o sobě Martin Maxa.

Hvězda s „nehvězdnými“ manýry Martin Maxa přišel na on-line rozhovor do redakce na čas, dal si kafe a hned se pustil do odpovídání otázek, kterých se sešla pěkná řádka. Ukázalo se, že nejen vypadá jako pohodář, ale že taky pohodář je. Na otázky odpovídal bez velkého rozmýšlení, mile, vtipně a zdvořile, nikdy neopomněl přidat oslovení, poděkování, přání štěstí apod.
Řekl o sobě, že je „obyčejnej chlap žijící průměrným životem“ a že je ve své podstatě melancholik a romantik. Nevynechal žádnou otázku, z nichž hodně se týkalo jeho občanského jména Ivan Varga. Ke své přezdívce Martin Maxa jen dodal, že ho provází už nějakých třicet let a že si ji vysloužil v dětském divadelním představení, kde hrál roli téhož jména. Také řekl, že chtěl sice po maturitě studovat AVU, ale nakonec skončil ve zcela jiné škole (fakulta tělesné výchovy a sportu). Že se ve svém životě řídí intuicí a že malování je opravdu jeho vášeň, která je určitě dlouhodobější než zpívání. „Kousek poezie maluju a kousek veršuju,“ dodal.
Hodně čtenářek se ptalo na Martinovy děti – desetiletou holčičku a dvaapůlletého chlapečka. „Snažím se být dobrý táta, takže se se svými dětmi stýkám tak často, jak je to jen možné. Zaplaťpánbu, že v tomhle směru se mnou spolupracují i obě maminky,“ pochvaloval si. I když připustil, že by klidně chtěl mít další dítě, ženit už se nehodlá. Prý není tak bláhový a snaží se neopakovat ve svém životě stejné chyby. „Jsem osamělý střelec,“ dodává na vysvětlenou.
Chcete vědět, jakou hudbu Martin Maxa nejraději poslouchá? Co má společného se Stingem? Kdo mu dělá image? Zda si nechal nastřelit vlasy? Jak bude trávit Vánoce? Proč nemá rád zimu? Která česká zpěvačka je jeho oblíbená? Přečtěte si záznam středečního on-line rozhovoru ZDE.
   
22.11.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Simba — #2 ja ho take nemusim ale je pravda ze je  lepsi jak Xindl

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:59:03
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Martin Maxa je pro mě synonymem komerčně vyrobené hvězdy.

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:07:48
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  kytička: Taky to zrovna není můj idol, ale pořád o 100% lepší než jiné "hvězdy" naší zemičky.

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 26.11.2003, 14:44:52
 4. avatar
  [1] kytička [*]

  Martin mým idolem neni,pisnicky posloucham a nicmene pohodar asi bude.Na otazky odpovidal fakt hezky.

  superkarma: 0 22.11.2001, 08:16:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme