Bulvár

Miminko si pospíšilo a překvapilo rodiče čtyři dny po svatbě!

Někteří lidé jsou se vším brzy hotovi. Jako třeba sedminásobná wimbledonská vítězka Steffi Grafová. Minulé pondělí si na soukromé svatbě v Las Vegas řekla ano s tenisovou hvězdou Andre Agassim a už v pátek v půl čtvrté ráno mu porodila syna. Klučina na svět docela spěchal, protože jeho narození se očekávalo až tak za tři neděle.
Ale všechno prý proběhlo hladce, tatínek asistoval u porodu a synek jménem Jaden Gil Agassi vážil něco přes dvě a půl kila. V oficiálním prohlášení oba šťastní rodiče prohlásili, že to byl pro ně nejkrásnější den v životě a že se těší na své rodičovské radosti i starosti. Podle dostupných informací měla maminka i s miminkem opustit lasvegaskou porodnici už o víkendu, neboť jsou oba v pořádku a vše se vyvíjí, jak má.
Dvaatřicetiletá Němka Steffi dosud nebyla vdaná, zato její manžel už se ženil podruhé. Jeho první ženou byla herečka Brooke Shieldsová, kterou si vzal v roce 1997 a po dvou letech se s ní rozvedl.

Když už jsme u těch miminek, před pár dny rozvířila bulvární tisk zpráva, že blonďatá krasavice Pam Anderson je zase „v tom“. Tentokrát s rapovým drsňákem Kid Rockem. Oba zúčastnění ale zprávu dementovali. V jejich vztahu se už prý v tuhle chvíli vyskytuje dětí dost, konkrétně tři – dva Pamelini synové z předchozího manželství s Tommym Lee a jeden Kidův syn, kterého má se svou ex-přítelkyní Kelley Russell.
   
31.10.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Hezký. Ať jim to spolu klape.

    superkarma: 0 08.12.2003, 22:46:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme