Bulvár

Veronika Žilková maže ráno dvacet rohlíků, ale nestěžuje si.

Na on-line rozhovor se čtenářkami a čtenáři našeho magazínu dorazila Veronika Žilková v předstihu a s čtyřletým Vincentem, kterého si prý za poslední dny moc neužila, tak si ho vzala s sebou do „práce“. Než se dala do odpovídání, vybalila na stůl puzzle, které koupili cestou do redakce. Pak se upřímně zaradovala, že její odpovědi budeme psát my, protože sama internet používá teprve měsíc a trochu s počítačem válčí.
Otázek přišlo ohromné množství a dost velké procento z nich se týkalo toho, jak je Veronika báječná, protože skvěle vypadá a navíc ještě stíhá tak početnou rodinu. Na otázky ohledně své krásy odpovídala (přehnaně a zcela nepravdivě), že vypadá hrozně a vůbec není sexy. Na otázky ohledně rodiny odpovídala vtipně, trochu si dobírala své děti i svého muže, ale z každé její věty bylo znát, jak moc pro ní tihle její lidé znamenají. Vlastně si ani nestěžovala, když říkala, že ráno maže dvacet rohlíků a že když veze celou rodinu autem pro sedm osob, připadá si jako autobusák.
Prohlásila dokonce, že by si klidně pořídila další miminko, protože teď teprve po všech zkušenostech ví, jak na ně. Ty první prý byly jen „pokusní králíci“. Své mateřské dovednosti hned předvedla na našem redakčním třítýdenním miminku Albertovi, kterého se na dlouhou chvíli „zmocnila“ a názorně nám všem předvedla, že to s dětmi umí. Jaká tedy je Veronika Žilková? Je to taková normální ženská, která toho musí hodně stihnout, má smysl pro humor a na nic si nehraje. Nedělá si iluze o mužích, ale nenasazuje na ně. Říká, že domácí práce jsou pro ni hlavní pracovní náplň a herectví má jako vedlejšák. Ráda vaří, i když říká, že štíhlá je proto, že nežere. Miluje moře a lyžování. Ale za svůj nejmilejší relax považuje chvíle, kdy přijde v noci z představení domů, všichni spí a vypadají tak mile, že by je nejraději vzbudila. Jak odpovídala Veronika Žilková na otázky čtenářek a čtenářů, to si můžete přečíst zde.
   
25.10.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml59Sml59Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:42:15
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Veroniku Žilkovou obdivuju, zvládá tolik věcí, že jenom žasnu.

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:48:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme