Bulvár

Miluje George Clooney víc ženy, nebo prasátka?

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských starých mládenců – George Clooney – má prý zase nové děvče. Poté, co se o něm povídalo, že má pletky s právě se rozvádějící Nicole Kidman a taky britskou modelkou Lisou Snowden, údajně se teď schází s vycházející hvězdou filmového nebe. Tou není nikdo jiný, než Renée Zellweger, představitelka hlavní role v jednom z nejpovedenějších filmů letošního roku „Deník Bridget Jonesové“.
Ta se sice měla vdávat za komika Jima Carreye, se kterým rok chodila a s nímž byla také (podle bulvárního tisku) zasnoubena. Teď je ale všechno jinak. Její srdce v tuhle chvíli zřejmě patří hezounovi s hlubokým pohledem a efektně prošedivělými vlasy - docela rozdíl po „šaškovi“ Jimovi, co? Podle neověřených informací z okruhu Georgeových známých se prý milenci scházejí více než měsíc. Sice se svá dostaveníčka pokoušeli tajit a scházeli se pouze v Georgeově domě v Hollywood Hills, místo aby si vyšli někam do města, přesto se to, jak vidět, provalilo.
Jeden z hercových známých, Tommy Hinkley, se nechal slyšet, že se mu zdá, že Clooney tenhle románek nebere příliš vážně a že ze všech bytostí na světě stejně nejvíc miluje svého mazlíčka, pupkaté prasátko. Přitom prý je Renée tak skvělá ženská! Takže Tommy doufá, že to ještě nějak dopadne, protože (jak on sám říká) je skvělé být zamilovaný…
   
05.10.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to jo

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:02:40
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  George bude lepší volba.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 22:54:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme