Bulvár

Proč Jennifer Lopez tolik spěchala před oltář?

Není to tak dávno, co přišla do kin (mimochodem údajně ne příliš zdařilá) romantická komedie Svatby podle Mary (The Wedding Planner) s Jennifer Lopez v hlavní roli plánovačky romantických veselek. A už je to tady - minulou sobotu se do chomoutu vrhla sama Jennifer, i když o její chuti či nechuti podruhé se vdát se vedly v bulvárním tisku už nějaký čas dohady. Ženichem nebyl nikdo jiný než tanečník a choreograf Cris Judd, se kterým se Jen seznámila při natáčení jednoho ze svých sexy videoklipů.
Půvabná herečka a zpěvačka, o níž se říká, že má ze všech celebrit nejkrásnější pozadí, je pověstná svými odvážnými až nevkusnými módními kreacemi, v nichž se bez uzardění objevuje na veřejnosti. Na vlastní svatbu se však oblékla poměrně decentně – do krajkových bílých „princeznovských“ šatiček od Valentina a něžného závojíčku.
Soukromý obřad, kterého se zúčastnilo 170 příbuzných a hostů, proběhl v Calabasas, jen několik kilometrů na severozápad od Los Angeles. Manželé se vydali na svatební cestu na blíže neurčené místo, ale o jejich bydlišti už je rozhodnuto – hodlají společně žít v Los Angeles.
Svatba jedné z nejpopulárnějších hvězd dneška se uskutečnila jen něco přes půl roku po jejím mediálně velice sledovaném rozchodu s rapperem Seanem Combsem, se kterým chodila dva roky. Cris je už druhým manželem Jennifer, s tím prvním, modelem Ojani Noa se rozvedla v roce 1998.
Co že se teď tak honem vdává? Že by bylo na cestě to miminko, o kterém se před časem spekulovalo a o kterém Jennifer prohlásila, že si ho může pořídit jedině po svatbě, protože jinak by ji maminka zabila?
   
03.10.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:04:05
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Kdyby na té fotce bylo vidět víc z těch šatů

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:56:33
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Žádné miminko, ona má asi ráda čas zasnoubení a pak svatby ... ale za pár měsíců jí to přechází.

  superkarma: 0 21.11.2003, 13:19:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme