Bulvár

Proč nebyla Kate Winslet na premiéře? Bojí se teroristů?

„Ne, není to proto, že by se bála teroristů. Ona se bojí britského tisku,“ tak zdůvodnil Mick Jagger neúčast Kate Winslet na slavnostní britské premiéře jejího posledního filmu Enigma, které se jako čestný host zúčastnil i princ Charles. „V téhle chvíli je pro ni dost problém ocitnout se v záři relfektorů,“ dodal producent nového filmu situovaného do období druhé světové války, Mick Jagger.
V oficiálním stanovisku K. Winslet říká, že ve světle současných událostí, které se týkají jí a její rodiny, by se ráda na krátký čas stáhla „ze scény“. Jak jistě víte, tou událostí je rozvod, ke kterému se Kate rozhodla po necelých třech letech manželství s režisérem Jimem Threapletonem, s nímž má dceru Miu. Mimo jiné se v této souvislosti povídá, že důvodem pro rozvod nejsou nesrovnalosti v názorech, jak Kate říká, ale že má na Oscara nominovaná herečka něco se svým ženatým hereckým kolegou Dougrayem Scottem. Kate Winslet však tuto zprávu popírá.
Jako většina akcí, které se konají v poslední době, byla i premiéra filmu Enigma věnována obětem teroru v New Yorku. Ve svém tiskovém prohlášení se Kate dotkla i této události: „Je mi moc líto, že se nemohu zúčastnit slavnostní premiéry filmu Enigma, na který jsem velice hrdá. A také mě mrzí, že jsem tak nemohla vyjádřit svoji soustrast s oběťmi newyorské tragédie.“
   
27.09.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:06:04
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  To je snad její věc, ne?

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:56:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme