.

Helena Vondráčková, Bára Basiková, Petr Muk a další umělci zazpívají v Lucerně pro nemocné děti.

Bulvár

Helena Vondráčková, Bára Basiková, Petr Muk a další umělci zazpívají v Lucerně pro nemocné děti.

Tak se jmenuje koncert, který sice svými rozměry a mediální podporou ani zdaleka nedosahuje věhlasu jiné nedávné benefiční události (víkendový megakoncert Tribute to Heroes, který byl uspořádán v USA na podporu pozůstalých obětí teroristického útoku), ale také je určen na dobrou věc. Výtěžek charitativního koncertu „Hvězdy popu pro Kapku naděje“, který začne v pondělí 1. října 2001 v 19.00 hodin ve velkém sále Lucerny, půjde na konto nadace Kapka naděje a prospěje dětem nemocným leukémií.
Kdo ve velkém sále vystoupí? Například Leona Machálková, Helena Vondráčková, Petr Muk, Iveta Bartošová, A-Tak, Holki, Lunetic, V.I.P. , Monika Absolonová, Michal David, Ilona Csáková, Bílá Nemoc, Eva Pilarová, Petr Kolář, Bára Basiková, Peter Nagy, Jan Kalousek, Zora Jandová, Dan Nekonečný a T-Boyz. Moderátory večera budou prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Svobodová, manželka hudebního skladatele Karla Svobody, a Honza Musil. Součástí večera bude křest CD "Kapka naděje", jehož kmotry jsou Eva Pilarová a Dan Nekonečný.
Vstupenky v ceně 350, 450 a 550 Kč jsou k dispozici v pokladně Lucerny, v předprodejích TICKETPRO a na tel. čísle 02/140 51.
   
26.09.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Baru mam rada

  superkarma: 0 22.09.2012, 11:06:28
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Prý ten výtěžek nebyl zdaleka takový, jako náklady

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:58:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme