Bulvár

Další fáma víří vody kolem Whitney Houston.

Kolem Whitney Houston je zase poslední dobou husto. Alespoň co se týče různých neověřených zpráv a informací. Začátkem září se povídalo a psalo, že zpěvačka zemřela na předávkování drogami, ale její nahrávací společnost Arista Records tuto zprávu ihned dementovala. Teď, krátce po zveřejnění informace, že její kolega Michael Jackson chystá píseň, aby shromáždil peníze pro rodiny obětí teroristického útoku, má údajně Whitney také vydávat charitativní singl za podobným účelem. Písnička na něm by ale nijak zvlášť nová být neměla, jedná se totiž o americkou hymnu.
Vydavatelství podle neověřených zpráv uvažuje o znovuvydání skladby 'The Star Spangled Banner' v podání Whitney Houston právě teď. Jen pro zajímavost, minule píseň vyšla před deseti lety při příležitosti války v Perském zálivu. Zda se opět, jako v případě zpěvaččiny údajné smrti, jedná o fámu, to se ještě ukáže. Mluvčí vydavatelství zatím odmítá povědět jakékoliv podrobnosti či jenom informaci potvrdit.
   
19.09.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to jo ta ho zrovna nejak dlouhej nemela

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:48:53
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Proboha, jak se může o někom povídat, že zemřel, když to pak není pravda? Ale co, podle pověry teda bude mít dlouhý život.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 22:59:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme