Bulvár

Proč se novináři na tiskovce s americkým komikem Steve Martinem málem počůrali?

O to, aby na 26. mezinárodním filmovém festivalu v Torontu byla větší sranda než na nedávném, ale o hodně slavnějším filmovém klání v Benátkách, se postaral na nedělní tiskovce americký komik Steve Martin. Během necelé hodiny se mu podařilo rozesmát nejen přítomné novináře, ale také svou hereckou kolegyni Helenu Bonham Carter a režiséra Davida Atkinse, kteří tu spolu s ním představovali nový film „Novocaine“. „Nerad pracuju s nepříjemnými lidmi,“ prozradil například. „To je taky důvod, proč nikdy nechci pracovat sám se sebou.“
Na začátku tiskové konference vtipálek Steve Martin pózoval pro fotografy a při tom vyvolával jako nějaký cvičitel aerobiku: „Á doleva. Á doprava. Á dolů.“ Přitom otáčel hlavou přesně podle pokynů jako při rozcvičce, k čemuž vybízel i své filmové kolegy. Když byl tázán do které oblasti v zábavním průmyslu by se teď rád pustil, bystře odvětil: „Hmm, do které? Docela mě zajímá Uma Thurman.“ K otázce vztahující se k jeho účinkování ve filmu Novocaine poznamenal: „Vlastně jsem měl původně zájem o Heleninu roli…“ Taky došlo na jeho diskutovanou sexuální orientaci. „Povídá se o mně, že jsem na kluky. Je pravda, že tenhle drb se pokouším vyvrátit už roky,“ pokrčil rameny Steve.
Komik, o kterém jedni říkají, že je děsně nudný a trapný a druzí se málem počůrávají smíchy při jeho kreacích (např. filmy Jsem žena nebo muž, Mrtví muži nenosí skotskou sukni, Cvok, Bowfinger…) v novém filmu „Novocaine“ ztvárňuje zubního lékaře, který se z lásky ke své na drogách závislé pacientce (Helena Bonham Carter) zamotá do hromady lží. Žánrově prý snímek, který by se v amerických kinech měl objevit začátkem listopadu, nespadá do žádné kategorie a sám režisér o něm říká, že je to thriller s prvky černého humoru.
   
11.09.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 ja take

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:52:12
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Já taky ráda koukám na jeho filmy.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 22:27:24
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Patřím k těm, kteří mají jeho humor rádi.

  superkarma: 0 26.11.2003, 13:09:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme