Bulvár

Na co potřebuje bývalý americký prezident Bill Clinton bikiny?

Bývalý americký prezident Bill Clinton a „Hannibal kanibal“ Anthony Hopkins se postarali o vzrušení mezi turisty trávícími svou dovolenou v Rio de Janeiru. Oba bělovlasí pánové oděni do ležérních kraťasů a triček se byli počátkem týdne – následováni davem fotografů a bodyguardů – projít po mondénní riodejaneirské promenádě na pláži Ipanema.
Ačkoli Clinton byl v zemi tak trochu pracovně, neboť měl v úterý přednášku o globalizaci na univerzitě v Sao Paulu, oba slavní turisté si svůj pobyt pořádně zpestřili. Ne, nevíme nic o tom, zda se snažili balit některou z místních opálených krasavic. Co je ale taky poměrně zajímavé je to, že jejich kroky po promenádě směřovaly do butiku s plážovými oděvy Blue Man, kde se pánové jali prohlížet a nakupovat snad nejpopulárnější brazilský artikl – bikiny.
Podle našich informací tam Bill Clinton utratil 113 dolarů za dvoje bikiny a tři sarongy. O tom, pro koho je kupuje, se údajně nezmínil. Takže nezbývá jen čekat, zda se v nich brzy někde objeví Hillary nebo Clintonovic dcerky… Dá se ale rozhodně předpokládat, že tyto dámy zachovají určitou prudérii, tolik typickou pro americký kontinent, a nesejmou na pláži vrchní díl plavek, jak před pár dny (k radosti bulvárního tisku) neprozřetelně učinila nejpopulárnější česká politička.
   
30.08.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:26:18
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Ta poznámka o balení mi tady přijde trošku nevhodná.

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:39:15
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  A co koupil Anthony Hopkins?

  superkarma: 0 26.11.2003, 12:53:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme