Bulvár

Proč Madonna brojí proti kondomům?

Až si půjdete v Americe koupit kondom a na krabičce uvidíte obrázek popové hvězdy Madonny, asi si pomyslíte, že to ta holka s tou propagací už nějak přehání. Ale všechno je jinak. Madonna z téhle popularity není nijak nadšená a hádá se s americkým výrobcem kondomů a erotických předmětů o to, aby tyto výrobky stáhl z prodeje. Jenže asi jí to nebude nic platné, protože firma si práva na užití hambatých fotek, které zpěvačka nafotila v roce 1979, legálně koupila od jiné společnosti, která je získala přímo od fotografa Martina Schreibera.
Kondomy s Madonninými obrázky jsou v USA novinkou, ale v Evropě a USA se už údajně prodávají nějaký čas, a to velmi dobře. Společnost CondoMania tedy koupila práva pro Ameriku a hodlá tyto hvězdné ochrany prodávat v New Yorku a po internetu - a to i přes to, že zpěvaččini právní zástupci už v červnu napsali vedení firmy dopis, aby nic, co by mělo souvislost s Madonnou, do prodeje nedávali.
Adam Glickman, prezident a zakladatel společnosti CondoMania však říká: „Vždycky bylo naším posláním upozorňovat naše zákazníky na důležitost bezpečného sexu a pokud nám v tom pomůžou třeba kondomy s obrázkem Madonny, pak je rozhodně budeme prodávat a propagovat.“
Schválně, jestli se naši výrobci poučí za mořem a přijdou na český trh například s kondomy s obrázkem Heleny Vondráčkové či Karla Gotta… :-)
   
29.08.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Madona je tady stale

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:26:53
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Ani se jí nedivím, ale popularita holt je popularita

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:20:02
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Ehm...tak jsou v USA novinkou nebo se v USA už prodávají nějaký čas?

  superkarma: 0 26.11.2003, 13:46:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme