Bulvár

V úterý otiskl Super fotografie odhalené političky. Co vy na to?

Úterní Super otiskl fotografie místopředsedkyně poslanecké sněmovny Petry Buzkové s odhaleným poprsím. Jsou to fotky z chorvatské pláže, kde byly, samozřejmě bez vědomí naší nejpopulárnější, političky pořízeny.
Publikace těchto snímků doslova otřásla českou mediální scénou, protože něco takového je tu úplně poprvé a podle deníku MF Dnes by fotografie nahého politika neotiskla valná většina novin a časopisů v západní Evropě.
Bulvární tisk nás denně krmí fotografiemi poloodhalených a odhalených hvězd z oblasti šoubyznysu. Děje se to tak u nás i všude po světě a nikdo neprotestuje – naopak, kdo chce v tvrdé konkurenci obstát a prosadit se, ochotně obětuje část soukromí a vystaví objektivu bulvárních fotografů doslova všechno.
Dobrovolně zmedializované poprsí šoubyznysové hvězdy je věc jedna a tajně vyfocená odhalená ňadra seriózní političky je věc druhá. Podle slov mediální ředitelky Superu zajímá nahá Petra Buzková celý národ. A nás zajímá, jak se na to díváte vy?
Je etické takové snímky fotografovat a publikovat? Zajímá vás osobně, jaká má Petra Buzková prsa? Jsou podobné fotky za hranicí dobrého vkusu? Je možné položit na oltář prodejnosti všechny morální zásady? Napište nám svoje názory!
   
23.08.2001 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [37] hubajda [*]

  Ťapina — #36 presne tak

  superkarma: 0 22.09.2012, 09:54:47
 2. avatar
  [36] Ťapina [*]

  Nemyslím si, že je etické fotit tajně jakoukoliv nahou ženu, ať už je to známá osobnost, nebo ne.

  1. na komentář reaguje hubajda — #37
  superkarma: 0 28.11.2003, 22:21:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme