Bulvár

Tom Cruise se konečně přiznal!

Co drbů, dohadů a spekulací se už řeklo a napsalo o rozpadu hvězdného páru Tom Cruise a Nicole Kidman! Jedním z posledních drbů bylo to, že Tom chodí s půvabnou španělskou herečkou Penélope Cruz, s níž se poznal při natáčení thrilleru Vanilla Sky. Všechny indicie, včetně nedávné společné dovolené na Fiji, tomu nasvědčovaly. Avšak oba stále potutelně mlčeli a nechávali média na pochybách. Ty však vyvrátili v pondělí 13. srpna. Pouhých pět dní po oficiálním rozvodu s Nicole se Tom poprvé ukázal na veřejnosti ruku v ruce s krásnou Španělkou.
Bylo to v Los Angeles na premiéře jejího nového filmu „Captain Corelli´s Mandolin“. Tom a Penélope kráčeli po rudém koberci určeném celebritám, vedli se za ruce a tvářili se jako nejšťastnější pár pod sluncem. To bylo sousto pro senzacechtivé fotografy! Tím spíš, že právě před týdnem se Tom zúčastnil jiné premiéry – filmu „The Others“, kde hraje jeho bývalka Nicole. Tam se ale žádné vodění za ručičku ani šťastné úsměvy nekonaly. On tam byl. Ona taky. Ale rozhodně ne spolu.
Penélope vypadá po boku Toma velmi šťastně. Sedmadvacetiletá tmavovláska s ohnivýma očima dříve chodila například s Mattem Damonem nebo Nicolasem Cagem. Penélope v pondělí v rozhovoru pro The Tonight Show NBC řekla, že jí nedělá problém připustit, že jsou teď s Tomem pár. „Jenom nechci zacházet do detailů, protože to je něco, co si chci chránit a kvůli čemu jsem moc šťastná,“ dodala. Tak se nechme překvapit, jak to bude vypadat budoucnost ve jménu Cruise-Cruz…
   
16.08.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:06:21
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  No jistě že spolu chodí

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:42:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme