Bulvár

Whitney Houston bude v balíku!

Jedna z nejprodávanějších sólových zpěvaček na světě Whitney Houston bude o 100 milionů dolarů bohatší. A to poté, co podepsala s vydavatelstvím Arista Records velmi zajímavou smlouvu, která je údajně největším hudebním kontraktem všech dob. Co musí pro takový balík Whitney udělat? Natočit nejméně šest nových alb a poskytnout materiál pro dvě hitové kompilace. Podle informací z amerického tisku si zpěvačka hodlá už v příštích týdnech vykasat rukávy a naběhnout do studia, přesně podle hesla Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek. Kdo by se taky nehrnul do práce za takový honorář?
Podepsání kontraktu také ukončilo spekulace o tom, že Whitney hodlá opustit svoji mateřskou firmu, pod jejímiž křídly zpívala celých 18 let, a odejít ke společnosti J Records, jejímž majitelem je zakladatel Arista Records Clive Davis.
Arista se sice při vyplácení zpěvaččiny gáže pořádně prohne, ale určitě ví, co dělá a že se jí to vyplatí. Jen posledního dvojalba se zlatými hity slavné Whitney, které vyšlo v dubnu 2000, se dodnes prodalo na celém světě více než 8 milionů. Za svou dosavadní kariéru už nestárnoucí kráska se sametovým hlasem prodala více než 140 milionů desek, singlů a videoklipů. Jednou z nejslavnějších písní její kariéry je hit z filmu Bodyguard, ve kterém si zahrála po boku fešáka Kevina Costnera.
   
08.08.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    byla dobra

    superkarma: 0 22.09.2012, 08:14:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme