Bulvár

Paul McCartney se bude v šedesáti letech znovu ženit!

Po dvouletém a velmi intenzivním vztahu oznámili Paul McCartney a Heather Mills, že se hodlají vzít. Svatba se plánuje na příští rok a už teď je jisté, že to bude veliká událost. Noviny se zmiňují o tom, že už začátkem letošního roku projevil Paul své přítelkyni své plány tím, že jí daroval prsten zdobený safíry a diamanty, který koupil na dovolené v Indii.
Půvabná třiatřicetiletá Heather má za sebou dost pohnutý život – když byla mladá dívka, žila na ulici s bezdomovci, a když se jí v dospělosti podařilo dokonale změnit život a stala se uznávanou modelkou, srazila jí policejní motorka a ona musela podstoupit amputaci levé nohy. S Paulem se seznámila na jedné ze svých charitativních akcí a asi to byla láska na první pohled.
O 26 let starší ex-Beatle se nijak netají svou obrovskou náklonností k ztepilé blondýnce a i když ze začátku oba svůj poměr před veřejností skrývali, loni v říjnu jej otevřeně přiznali. Paul, který v roce 1998 přišel o svou milovanou ženu Lindu (zemřela na rakovinu prsu), loni na podzim uvedl, že má za sebou hodně krušné období, ale s Heather se do jeho života vrátila radost a láska. „Linda by mi to určitě schválila,“ řekl tehdy novinářům.
Oba snoubenci vyjádřili minulý týden poděkování svým přátelům a rodině za jejich podporu a pochopení. A celá Británie se už teď těší na svatební veselí…
   
01.08.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 ale jo

  superkarma: 0 22.09.2012, 08:17:39
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nevybral si špatně.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 22:10:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme