Bulvár

Harrison Ford není hrdinou jen ve filmech, ale také ve skutečnosti!

Třináctiletý skautík Cody měl v úterý ráno štěstí v neštěstí. Chlapec, který se ztratil v Yellowstonském národním parku, strávil v nehostinném kraji celou chladnou a deštivou noc oblečen jen do trička, kraťasů a sandálů. Pátrání po něm se mimo jiné hned po ránu zúčastnil se svou helikoptérou také slavný hollywoodský herec Harrison Ford, který právě dlel na svém ranči nedaleko od parku.
V půl deváté chlapce zahlédl a přistál kousek od něj. Prochladlý a promočený Cody asi nevěřil svým očím, když muž, který ho naložil do vrtulníku byl sám Indiana Jones in natura. Když se nalezeného skauta ptali kamarádi v táboře, zda si řekl Harrisonu Fordovi o autogram, Cody suše odvětil: „Ne, ale objal mě a potřásl mi rukou, a to je mnohem lepší než autogram!“
Právě před rokem se Harrison účastnil podobného pátrání po zatoulané turistce Megan Freemanové. I ona měla tu čest svézt se v jeho vrtulníku, ale její zdravotní stav (totální vyčerpání a dehydratace) jí nedovolil uvědomit si, kde se vlastně nachází. Když se prý za pomoci lékařů dala později dohromady, nechtěla věřit, že letěla v helikoptéře idola ze stříbrného plátna…
Harrison Ford právě dnes slaví své 59 narozeniny, ale do důchodu se ještě dávno nechystá. Kromě toho, že občas někoho zachrání, se chystá točit další – již čtvrté – pokračování Indiana Jonese, za které ho prý čeká pohádkový honorář 25 milionů dolarů.
   
13.07.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Simba — #2 Sml30Sml30Sml30Sml54

  superkarma: 0 22.09.2012, 08:13:44
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Tohle mě vždycky dostane, když nějaký filmový hrdina někoho zachrání doopravdy. A už tu myslím takový nějaký příběh byl.

  superkarma: 0 08.12.2003, 22:17:57
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Aninas: Dobře promysli trasu bloudění.

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 26.11.2003, 13:36:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme