Bulvár

„Proti tetování je porod dítěte brnkačka,“ říká čerstvá matka Nicole Appleton.

Narození miminka je vždycky velká událost, ale v případě, že jeho rodiči jsou Liam Gallagher z Oasis a Nicole Appleton z All Saints, je to věc takřka veřejná. Proto není divu, že londýnská porodnice Portland byla v pondělí 2. července odpoledne obležena senzacechtivými novináři.
Ti se dověděli, že chlapec jménem Gene Appleton Gallagher přišel na svět hodinu po poledni britského času, váží 3,09 kg a on i šestadvacetiletá maminka Nicole jsou v pořádku. To ostatně potvrdil i novopečený otec, který dokonce s novináři hemžícími se kolem porodnice krátce pohovořil. Prohlásil, že Nicky je v pohodě a není na ní vůbec znát, že právě porodila dítě. „Vypadá odpočatě, jakoby se právě vrátila z nákupu,“ řekl Liam. „Podle ní je porod mnohem snazší než podstoupit tetování,“ popsal pocity své přítelkyně a matky svého syna frontman nejslavnější britské kapely posledních desetiletí.
Gene je prvním dítětem zpěvačky Nicole, Liam už jedno dítě má – dvouletého syna Lennona, kterého s bývalou ženou Patsy Kensit pojmenovali podle slavného Brouka. Dříve, než se Nicole dala dohromady s Liamem, chodila s jiným hvězdným zpěvákem - Robbie Williamsem.
   
09.07.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16Sml80Sml80Sml80

    superkarma: 0 22.09.2012, 08:05:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme