Bulvár

Bude se teď Gillian Anderson živit za pomoci svého pozadí?

Když před nedávnem ohlásil David Duchovny definitivní odchod ze seriálu Akta X, fanynky zaplakaly, protože po sedmi letech přišly o svého oblíbeného Foxe Muldera. Teď si mohou rvát vlasy i mužští příznivci sci-fi, protože podle všeho letos zmizí i Scullyová. Její představitelka Gillian Anderson řekla, že už se cítí úplně “opotřebovaná” a že je čas odejít a začít někde jinde. Navíc by se prý chtěla víc věnovat své šestileté dceři, která trpí maminčinou zaneprázdněností. Nový začátek ale nebude pro Gillian úplně jednoduchý – lidé všude na světě v ní teď vidí agentku a obsadit ji do radikálně odlišné role si jen málokdo troufne.
Příklad si Gillian může vzít z Davida Duchovnyho, který Muldera pověsil na hřebík o něco dříve a jinou zábavu si našel docela rychle. On a jeho manželka Tea Leoni se totiž dali na umění - a ne ledasjaké. Vytvářejí spolu obrazy, které mají na aukcích úspěch ne tak pro svou hodnotu, ale pro to, co za nimi stojí. Malířské seance totiž probíhají v Mulderově domácnosti tak, že David se svlékne do naha, Tea mu aplikuje barvy na zadek a boky a obarvený David si pak jednoduše sedne na připravené plátno. První obraz je hotov a může se začít s dalším. Obtisky Duchovného zadku mají na trhu úspěch a jejich “autor” se při výrobě nejen skvěle baví, ale užije si trochu vzrušení – to když ho Tea pleská po zadku, “aby se barvy pěkně promíchaly”. Jen pro pořádek je třeba uvést, že peníze z prodeje putují na konto spolku pro ochranu zvířat – kromě malířského talentu mají totiž manželé ještě herecké úspěchy, které je dokáží uživit docela snadno.
Ex-Scullyová si tedy nemusí dělat starosti – kdyby bylo nejhůř, stačí přitisknout příslušné partie na plátno. Po obrazech se jistě jen zapráší.
   
04.07.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  tak to je dobry

  superkarma: 0 22.09.2012, 08:06:04
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  To nemůže být pravda, že ne?

  superkarma: 0 30.11.2003, 11:42:33
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  To je neuvěřitelné, co se dá prodat

  superkarma: 0 26.11.2003, 13:12:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme