Bulvár

Courtney Love v Kanadě ukazuje prsa a svléká si na veřejnosti kalhotky!

Nedávno jsme psali, že herečka Courtney Love prožívá při natáčení svého nového filmu ve Vancouveru smolné období. Lehké to Courtney v Kanadě opravdu nemá – asi před měsícem potratila po tříměsíčním těhotenství, čelila žalobě za neplacení nájemného a kdosi jí ukradl šperky v hodnotě asi 100 tisíc dolarů.
Lehké to ale nemají ani Kanaďané s Courtney – místní obyvatelé protestují proti arogantnímu chování filmového štábu a nejvíc jim v žaludku leží právě blonďatá hvězda Courtney. Nedávno se třeba vyšla pobavit do místního klubu, ale dík své vrozené dispozici k exhibicionismu prostě nedokázala zůstat spořádaně sedět – vylezla na jeviště, přidala se ke zpěvákovi kapely, objednala všem přihlížejícím panáky (které ovšem posléze nezaplatila) a jako zlatý hřeb předvedla striptýz. Bohužel ho však nedokončila, protože ji s odhalenými ňadry rychle vyvedli pobouření pořadatelé. S nahotou vůbec nedělá Courtney žádné cavyky, do rozpaků uvedla i ostřílený štáb, když si v největším shonu uvědomila, že ji škrtí spodní prádlo a jen tak beze všeho si vyhrnula sukni, sundala kalhotky, zahodila je do kouta a pokračovala v hovoru.
Problémy má Courtney i s hotelem, poté co nezaplatila za nájem domu, se přestěhovala do hotelu Four Seasons a personálu dává pěkně zabrat. Pokoj, který normálně uklízí jedna pokojská půl hodiny, musí po herečce uklízet pokojské tři ještě déle. Prý to v něm vždycky vypadá jako po zemětřesení – vajgly po zemi, rozbité popelníky, prázdné lahve a krabice od pizzy a uprostřed toho všeho špinavé prádlo.
Courtney je prostě jako vichřice, zanechává po sobě spálenou zemi, lidé si stěžují, že je nezdvořilá, sprostá a naprosto nevypočitatelná. Courtney si stěžuje, že o ní nepečují jako o velkou hvězdu. Obě strany stojí nesmiřitelně proti sobě, jediným jejich společným zájmem je, aby natáčení rychle skončilo – Vancouver si oddychne od “té příšerné ženské” a Courtney od “těch uprděných Kanaďanů”.
   
26.06.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Simba — #2 Sml22Sml22

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:20:22
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Simba: Jenomže jenom tímhle. No někomu to holt bohužel stačí.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:51:00
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Živel? Já tomu obvykle říkám jinak.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:50:04
 4. avatar
  [2] Simba [*]

  Snaží se tím chováním být asi zajímavá, a protože tím šokuje, všude se o tom píše, tak věří, že zajímavá je .....

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 26.11.2003, 12:56:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme