Bulvár

Bára Štěpánová se odhalí ve středu!

Herečka a moderátorka Bára Štěpánová je sice malého vzrůstu, ale přesto ji nelze přehlédnout, kdekoli se objeví. Ráda šokuje své okolí rozpustilým chováním, výstředními oděvními kreacemi a divokými účesy. Zrzavá kštice je už dlouhá léta Bářiným poznávacím znamením, stejně jako její vyvinuté poprsí, údajně č. 75 C.
Báru si možná pamatujete v roli jedné z dívek, které toužily po filmovém studentovi medicíny a později po lékaři Šafránkovi v populární trilogii „Básníci“. Také si jistě vzpomínáte na to, že pracovala jako sekretářka prezidenta Václava Havla krátce po jeho zvolení do funkce a proháněla se po Hradě na koloběžce. Byla vždycky u toho, když se někde děly nějaké legrácky nebo recese. Bára prostě působí jako kdyby sebe ani nikoho jiného prostě nedovedla brát vážně. Jako moderátorka novácké Gilotiny si dělala srandičky z vážných politiků a jako moderátorka všelikých společenských akcí se nikdy nestyděla přiznat, že něčemu nerozumí. Například v roce 2000 na předávání ocenění Osobností českého internetu klidně prohlásila, že vůbec neví, jak se na ten internet chodí. Přesto se právě tuhle středu můžete s divokou Bárou setkat na dalším on-line rozhovoru, který pro vás ve spolupráci s internetovou kavárnou Electra připravily magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz.
Bára je docela kontroverzní žena, která se před časem nebránila ani spojení své osoby s Nezávislou erotickou iniciativou, neodmítla také focení pro Playboy, nikdy se však neobjevila v nějakém časopise úplně bez. Kromě toho, že je docela vytížená především jako moderátorka (v televizi teď běží například pořad Bárymetr, kam si zve zajímavé hosty a za to, že se nechají škádlit je pak obdarovává podivným nástrojem - bárymetrem), má v poslední době ještě jednu vášeň. Jsou to trucky, neboli tahače. Bára je patronkou týmu Stanislava Matějovského a bývá k vidění na závodech a dalších akcích spojených s tímto zajímavým sportem. Trucky jsou víceméně chlapská záležitost, ale zřejmě se nikdo z přihlížejících nezlobí, když se tam objeví žena Bářiných parametrů :-)
Chcete se na něco Báry Štěpánové zeptat? Zajímá vás jestli někdy podstoupila plastickou operaci? Jestli dokáže něco brát vážně? Proč se jí líbí závody trucků? Co jí nejvíc štve a co jí nejvíc baví? Jaké má plány pro letošní léto? Ptejte se jí ve středu v poledne, kdy začíná on-line rozhovor. Anebo jí položte svůj dotaz už teď.
   
18.06.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 ona nevypada ona je strelena

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:23:34
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Bára je jednoduše střelená. A vypadá tak na všech fotkách.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:53:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme