Bulvár

Má Camilla Parker-Bowles parohy?

V britském královském paláci se schyluje k dalšímu skandálu – nedávno se totiž provalily nové zálety prince Charlese a princova “oficiální” milenka Camilla Parker-Bowles zuří. Německý časopis Gala vypátral, že Charles se už několik měsíců schází se svou devětatřicetiletou sekretářkou Elizabeth Buchanan – právě jí totiž někdo minulý týden vykradl auto a spolu s jinými věcmi odnesl i šedesát milostných dopisů na hlavičkovém papíře Buckinghamského paláce, na nichž se dole skví podpis následníka trůnu. Dopisy se asi rychle stanou žhavým artiklem a s velkou pompou je zveřejní nějaký britský bulvární deník – nakonec, už dlouho tu žádná větší aféra týkající se královské rodiny nebyla a je tedy nutné tuhle pořádně rozmáznout.
Jak to tak bývá, důkazy Charlesovy nevěry se teď jen hrnou, členové ochranky vypustili zprávu, že princ za poslední dva měsíce navštívil dům své sekretářky celkem třiasedmdesátkrát a když si pak o své milence Charles přečetl na titulní stránce novin, dosti značně ho to “rozladilo”. Camilla ale díky ženské intuici něco tušila už dlouho předtím a nechala Elizabeth vyškrtnout ze seznamu, podle nějž se zvou hosté při různých slavnostních příležitostech. Když nemohla sekretářka prince obšťastnit během banketů, musel si za ní zajít sám, to dá rozum.
Princ Waleský se teď samozřejmě řídí plzákovským heslem “Zatloukat, zatloukat…”, ale Camilla mu celkem oprávněně moc nevěří. Zamilovaná sekretářka je zoufalá, princ je naštvaný, Camilla rozčílená, tisk je nadšen a Britové mají zase o čem vtipkovat v hospodě. Prostě taková normální královská aférka.
   
13.06.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:25:00
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  No jo, jak se milenka stane oficiální...

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:54:40
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Psát milostné dopisy na hlavičkovém papíře?? Asi aby sekretářka nebyla na pochybách, že je to princ

  superkarma: 0 26.11.2003, 14:17:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme