Bulvár

Salma Hayek je nejvíce sexy ze všech Američanek latinského původu.

Mladá americká hvězda portorikánského původu Jennifer Lopez, o které se říká, že je dost namyšlená a zcela přesvědčená o své dokonalosti, utrpěla v minulých dnech drtivou porážku. Její rivalka Salma Hayek totiž získala v průzkumu veřejného mínění, který provedla španělské mutace amerického časopisu People, titul nejvíce sexy ženy ze všech slavných Američanek latinského původu. Ankety se zúčastnilo 1 600 latinoameričanů a kromě této nejostřeji sledované kategorie se hlasovalo například i o nejvíce sexy latinského Američana, kterým byl loni popový zpěvák Ricky Martin, avšak letos ho na stupni nejvyšším nahradil představitel romantických milovníků Mexičan Fernando Colunga.
Za pozornost stojí, že Jeniifer Lopez, která byla loni první ve své kategorii, letos poklesla dokonce na třetí místo, když na druhé pozici si to medí kolumbijská modelka Sofia Vergara. Porážka naštvala Jennifer o to víc, že právě teď se její popularita zdá nezadržitelně stoupat ke hvězdám a její nové CD vede americké žebříčky prodejů.
Jako nejlepší zpěvačka bez ohledu na původ se umístila Kanaďanka Celine Dion a nejlepším zpěvákem je podle Američanů hovořících španělsky Marc Anthony, který láme srdce posluchaček za pomoci rytmu salsy. Španělský herec Antonio Banderas byl jmenován nejpopulárnějším hercem a oscarová Julia Roberts se zase ocitla na prvním místě mezi herečkami.
Kdo vlastně je a kdo není latinoameričan je však, zdá se, docela sporné. Vždyť i letošní sexy vítězka zpochybnila „latinskost“ své rivalky v jednom z rozhovorů pro magazín People. „Lidé o nás dvou říkají Latino, jako kdybychom byly stejné. Ale Jennifer Lopez je Američanka. Narodila se v New Yorku. A vůbec nemá žádný akcent,“ stěžovala si prý Salma dotčeně. Ať je to jakkoli, titul je teď její a možná jí k němu pomohla právě ona zmíněná větší dávka latinských genů…
   
08.06.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Ťapina — #3 to jo to je kocka

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:15:48
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Simba: Desperado je můj oblíbený film.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:56:26
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Však je taky Salma hezčí.

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:55:46
 4. avatar
  [2] Simba [*]

  S. Hayek je opravdu hezčí. Moc se mi líbila ve filmu s A. Banderasem, jen si nejsem jistá názvem - Desperado?

  superkarma: 0 26.11.2003, 12:30:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme