Bulvár

Sandra Bullock je i ve skutečnosti docela drsňačka.

Herečka Sandra Bullock je novým miláčkem Hollywoodu, má raráškovské jiskry v očích a pořád se směje na celé kolo – nakonec, má proč. Režiséři se o ni perou, honoráře závratně stoupají a Sandra se topí ve scénářích, ze kterých si konečně může vybírat a zapomenout tak na to, jak kdysi dávno dělala křoví slavnějším kolegům v béčkových detektivkách.
Hvězdné manýry ale Sandra ještě získat nestačila, vždycky se chová vstřícně nejen k hereckým partnerům, ale i k celému štábu, a svými drsnými vtipy všechny baví. Má v sobě prostě něco z postavy, kterou ztvárnila ve filmu Slečna Drsňák – je pěkně od rány, nebere si servítky a nehraje si na velkou dámu.
Dokazuje to i při natáčení svého nového filmu “Fool Proof” – když má nějakou pauzu, zaskočí na jídlo do hospody ve vesnici, kde se snímek natáčí, baví se s místními štamgasty, láduje do sebe rybu a mastné hranolky, mluví s plnou pusou a nakonec všechno po chlapsku spláchne pivem. “Pivo, hranolky a steaky – to je moje dieta,” prohlašuje Sandra a popichuje tím kolegyně, které zodpovědně udržují linii a donekonečna počítají kalorie. Sandra si prostě neodpírá a spokojenost je pro ni důležitější než perfektní postava, kterou beztak má, ať dělá co chce.
Jenom jídlo ale ke štěstí nestačí – krom plného žaludku potřebuje totiž Sandra mít ještě chlapa, který jí bude vonět, takže se prý při seznamování řídí výhradně čichem. Je to trochu zvláštní, ale prý to bezpečně funguje – zatím.
   
06.06.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Simba — #1 dobrej film

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:16:46
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Ten jsem neviděla, ale jinak ji mám taky v oblibě.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:58:27
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Ten jsem neviděla, ale jinak ji mám taky v oblibě.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:58:26
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  Mám ráda filmy se Sandou Bullock, líbil se mi zvlášť "Zatímco jsi spal"

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 26.11.2003, 12:23:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme