Bulvár

Jim Carrey se zamilovává na plátně stejně jako v životě!

Jim Carrey je komik, je to taky trochu blázen, předvádí takové grimasy jako by měl obličej z gumy a je tak dobrý herec, že jen málokdo už dokáže rozlišovat, jestli před ním stojí filmová postava nebo skutečná osoba. Zdá se, že i Jimovi se občas film a realita pletou – to, co prožívá na plátně se totiž až nápadně často odehrává i v jeho soukromém životě. Tedy alespoň co se žen týče.
Ve filmu Blbý a blbější hrála jeho lásku Lauren Holly – a Jim se do ní skutečně zamiloval. Ve filmu Já, mé druhé já a Irene byla jeho filmovou partnerkou Renée Zelweger – a Jim se do ní skutečně zamiloval. Teď natáčí film „The Majestic“ s plavovlasou krasavicí Laurie Holden a můžete hádat třikrát, jak to dopadlo. Jim prostě hraje tak intenzívně, že z filmových milenek se během natáčení rychle stanou milenky skutečné. A filmový štáb to jen potvrzuje – Jim nejdřív Laurie nápadně často navštěvoval v jejím karavanu, pak spolu začali chodit na večeře a teď už to při všech společných scénách jen jiskří. Vrcholná milostná scéna na ranči prý byla tak vášnivá, že někteří odmítli uvěřit, že by to všechno bylo „jen jako“.
Říká se, že film opisuje od života, jenže v Jimově případě je to celé obráceně – zase tak zvláštní to ale není, kde jinde má prací zavalený herec balit holky, než přímo na place?
   
05.06.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Ťapina — #3 to stejne si myslim aj ja

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:17:21
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Nějak už mám filmů s ním plné zuby a jak koukám, tak pro život taky moc nebude.

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:57:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme