Bulvár

Rozpustilá herečka a moderátorka Adéla Gondíková on-line!

Štíhlá okatá tmavovláska Adéla, polovička úspěšné sourozenecké „komediantské“ dvojice Gondíků, bude dalším hostem pravidelného středečního on-line rozhovoru, který pro vás ve spolupráci s internetovou kavárnou Electra v Praze na Rašínově nábřeží připravují internetové magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz. Adéla si s vámi začne povídat ve středu 23. května v pravé poledne.
Narodila se ve znamení Lva před 28 lety v Sokolově, odkud se v roce 1988 vydala studovat na pražskou Konzervatoř, kterou už předtím navštěvoval její o tři roky starší bratr Dalibor. Na tom, že se oba Gondíci dali na herectví, nese asi velký podíl jejich tatínek, sám amatérský divadelník, který své děti v lásce k prknům, co znamenají svět, vždy podporoval. Jako studentka Adéla hostovala v pražských divadlech a také se začínala objevovat v televizi. V roce 1995 pracovala v rádiu Frekvence 1 jako redaktorka zpravodajství a také spolupracovala s TV Nova na natáčení seriálu Nováci II., kde ztvárnila roli Alice. O rok později jste ji mohli vidět jako jednu z moderátorské dvojice pořadu „Kinorevue“, později „Dotkněte se hvězd“ na TV Prima. Podílela se i na přípravě rozhlasové verze tohoto pořadu, kterou vysílalo rádio Evropa 2. Na této rozhlasové stanici měla krátce na to dvojice Adéla a Dalibor Gondíkovi svoji vlastní ranní show „Gondix Family“. Do širokého povědomí veřejnosti se ale sourozenci-baviči dostali až díky svému působení na TV Nova, a to v pořadech „Snídaně s Novou“, „Kolotoč“ a „Go Go Šou“. Adéla (s bratrem nebo bez bratra) moderuje i živé akce, ale také se věnuje svému divadelnímu povolání. Momentálně je v angažmá v Divadle na Fidlovačce a hostuje v divadle ABC a v divadle v Řeznické.
Jak se zdá, rozpustilá a stále rozchechtaná Adéla si se svým bratrem skvěle rozumí nejen před kamerou, ale i v soukromí. Dokonce se povídá, že se plánuje stavba společného domu Gondíkovců, kde by samozřejmě nemohla chybět ani Daliborova manželka Markéta (moderátorka zpravodajství TV Nova) a jejich dítě. Adéla zatím vdaná není, ale o jejích milostných záležitostech se občas píše v bulváru. Chodila prý se synem herce Jana Krause Davidem a momentálně prý je jejím partnerem muzikant z úspěšné skupiny Monkey Business.
Chcete vědět, jestli je Adéla opravdu taková diblice, jak působí na obrazovce? Jestli se chce usadit a pořídit si miminko? Jestli má nějakou vytouženou divadelní roli? Jestli ráda ráno vstává? Co si myslí o svém bratrovi Daliborovi? Zeptejte se jí ve středu on-line a nebo svou otázku položte už teď.
   
21.05.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 Sml30Sml30Sml30Sml30Sml54

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:13:12
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Adéla by hlavně neměla dělat ten Receptář, říká tam neskutečné hovadiny.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 22:05:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme