Bulvár

Na koho dělá oči George Clooney a Meg Ryan?

George Clooney je stále starý mládenec a partnerky střídá jako ponožky, takže jakýkoli trvalejší vztah vždy troskotá ze stejného důvodu – George se prostě při pohledu na pěknou ženskou neudrží a naprosto bez obalu po ní vyjede, což ovšem jeho přítelkyním pochopitelně vadí. Od podzimu je George vídán s krásnou britskou modelkou Lisou Snowdon, ale Lisa je právě pěkně daleko v Evropě a tak George dostal roupy. Na narozeninové párty herečky Renée Zelweger se důvěrně sblížil s oslavenkyní, vodil se s ní za ruku, tančil s ní tělo na tělo a cosi jí špital do ouška. Lisa by musela být nadmíru tolerantní, aby nechala tuhle aférku Georgovi projít, zvlášť když se o ní musela dozvědět z titulní stránky bulvárního časopisu.
Další, který na závazky nehledí, je sedmadvacetiletý herec Breckin Mayer – chodí sice už poměrně dlouho s jednou scénáristkou, ale milostnému vábení Meg Ryan prostě neodolal. Meg se nedávno rozvedla s manželem Dennisem Quaidem, aby mohla skočit do náruče gladiátora Rusella Crowea – ten ji ale brzy pustil k vodě. Nešťastná Meg má ovšem slabost pro své herecké partnery, takže se netrápila dlouho – Breckin Mayer s ní právě natáčí film, má mladistvý šarm, smysl pro humor a divokost v srdci. Lepší náplast na bolestný rozchod neexistuje.
Slova zábrany a morálka se v Hollywoodu moc nepoužívají – a proč taky? Nevěra je ve virtuálním světě celebrit normální jev a drobný flirt se správnou osobou dokáže podpořit návštěvnost filmu měrou ne nevýznamnou, což všichni herci a producenti dobře vědí. Dobře to ví i Renée a Breckin, takže hurá do toho!
   
18.05.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 22.09.2012, 00:13:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme